RU

Мріють про турботливу родину: пухнастики Дніпра шукають собі дім

Читать на русском

Читать на русском
Мріють про турботливу родину: пухнастики Дніпра шукають собі дім
Можливо вони чекають саме на вас - які тваринки у Дніпрі шукають собі родини

Через повномасштабне вторгнення рф на територію України все більше пухнастиків залишились без домівок. Волонтери намагаються допомогти їм та забирають до себе в притулок. Та всі вони мріють про свою люблячу родину, ігри, ранкові обійми та прогулянки. 

Інформатор зібрав для вас добірку пухнастиків, які шукають собі господарів. Придивіться, можливо, саме тут ви знайдете свого вірного друга.

Кошенята

Маленькі кошенята шукають люблячу родину. Дівчата віддаються під договір про стерилізацію через 4-6 місяців. Люблять гратися, вже ходять в лоточок. Від паразитів оброблені. Для знайомства телефонуйте — (073) 235-03-70 - Ольга.

Вони чекають на вас
Вони чекають на вас

Шерхан

Шукає свою люблячу і турботливу сім'ю особливий песик Шерхан, метис Стафіка. Однак через хворобу у Шерхана порушена координація рухів. І під час прогулянки його може заносити. Волонтери добре про нього піклувалися, він добре тримається на лапах і має добрий м’язовий каркас.

На повідку він слухається, навіть проявляє охоронні якості до чужих людей і тварин. Щеплений. Їсть сухий корм Хілс. Віддається з умовою, довічної допомоги йому кормом, вет. обслуговуванням, обробками від паразитів, щепленнями. Усім, для його комфорту і здоров'яТелефонуйте —  (073) 235-03-70 - Ольга.

Шерхан виросте надійним охоронцем
Шерхан виросте надійним охоронцем

Кіт Том

Кота евакуювали з Бахмута. Йому всього 10 місяців, обожнює грати з кульками, стрибати і спостерігати за світом, особливо за пташками. Дуже гучно муркоче, коли його гладять. З іншими котами Том поки не дуже добре ладить і нервує. Їсть сухий корм, від паразитів оброблений, має ветпаспорт. Для знайомства телефонуйте — (073) 235-03-70 - Ольга.

Це Том і він дуже гучно муркоче
Це Том і він дуже гучно муркоче

Цуценята

Цуценят викинули на вулицю, однак добрі люди прихистити їх до себе. Для собачок шукають господарів. Два хлопчики і дівчинка. Малечі по 2-3 місяці. Телефонуйте — (095) 410-83-86, (093) 361-44-54 Інна.

Два хлопчики і дівчинка мріють знайти дім
Два хлопчики і дівчинка мріють знайти дім

Собачка

Дівчинка віком 5 місяців шукає господарів. Вона трошки лякається, але швидко до вас звикне. Щеплення зроблені, від паразитів оброблена. Потім власникам допоможуть зі стерилізацією. Телефонуйте — (067) 631-86-98, (093) 008-71-89 Валентина.

В неї поки немає імені, але ви можете його їй дати
В неї поки немає імені, але ви можете його їй дати

Нагадаємо, що у лікарні померла зооволонтерка притулку для тварин “Друг” з Дніпра. Писали ми й про те, що у Дніпрі котики та песики шукають собі родину. Також читайте, що притулок з Дніпра, в якому мешкають 76 пухнастиків, потребує помочі на Великдень.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.