Музика постійно з нами. Вона лунає у закладах, з телефонів, навушників, автівок та у наших серцях. Музика допомагає нам витримати складнощі, підняти настрій чи просто гарно провести час.
Інформатор знову зібрав для вас треки, які українці найбільше слухали цього тижня. Для цього ми використали дані сервісу Spotify. Окремо також хочемо нагадати, що з першого боку невинне прослуховування російської музики (особливо на платних сервісах) призводить до фінансування російської агресії. Це може відбуватися шляхом податків до бюджету ворога від заробітку артистів, або навіть за прямої ініціативи виконавців рф.
Пісня “Зцапала-злапала” вийшла ще у 2006 році в рамках альбому “Family Бізнес”, але нещодавно знову увірвалася в топи прослуховувань. Пісня чіпляє своєю динамікою та міксуванням жанрів.
Це композиція в стилі бразильської музики, яка поєднує елементи традиційних і сучасних ритмів. В топ потрапив саме сповільнений ремікс оригінального треку.
Ця пісня виконавця Parfeniuk одразу привертає увагу енергійним ритмом. Композиція заряджає драйвом та мотивує слухача на активні дії. Цей трек стає справжнім вибухом емоцій і запалу, додаючи яскравості до сучасної української музики.
Пісня поєднує енергійний темп та динамічне звучання, створюючи атмосферу, що надихає слухачів долати життєві труднощі. Музичне відео, випущене на початку лютого, зібрало десятки мільйонів переглядів, а трек очолив чарти на різних музичних платформах. "Abracadabra" знаменує повернення співачки до її фірмового поп-звучання та яскравих образів.
Пісня має емоційно заряджений настрій і розповідає про глибокі почуття, зокрема про любов, пристрасне бажання та емоційну близькість між двома людьми.
Це історія про нерозділене кохання, двох головних героїв та дівчини танцівниці (як розповідає кліп, що є фактично візуалізацією історії). При цьому пісня виконана в активному і навіть дещо танцювальному мотиві, аби створити контраст між сенсом тексту та його подачею.
Пісня завірусилася на початку російського вторгнення, оскільки рядки з неї дуже легко інтерпретувалися під реалії війни. Згадки про “втрату світла”, “вічний сон під звуки касет” набували зовсім відмінного від початкового значення, але від цього тільки посилили варіативність сприйняття треку.
Це пісня про емоційну боротьбу, самопошук і сильні почуття. Вона розповідає про моменти слабкості, коли людина готова боротися за те, що для неї важливо, та шукати підтримку у складні часи.
Як розповідав сам SadSvit, пісня частково з’явилася під впливом активних розмов про ядерну війну. Проте, основним мотивом це не є. Кожен інтерпретує її по своєму, але активно в ній прослідковується тема вигорання. Вона також написана в період експериментів виконавця з жанрами та поєднання музики, і при цьому випромінює меланхолічний настрій.
Пісня зосереджена на питанні про те “Як то любити” та пошуках відповіді на нього. Вона має на меті дотягнутися до найглибших почуттів і сколихнути їх.