Водопостачання обіцяють відновити протягом дня
У вівторок, 20 вересня, у Дніпрі на деяких вулицях відключили воду. Усе через проведення аварійних робіт по вулицях Генерала Пушкіна, Новошкільна та Морської піхоти. Водопостачання обіцяють відновити протягом дня.
Про це йдеться у повідомленні КП “Дніпроводоканал”, — пише Інформатор. Так, без води залишились мешканці наступних будинків:
Раніше ми писали, що у вересні в Дніпрі будуть відключати газ. Писали ми й про те, що мешканці Павлограда на два дні залишаться без води.