На лівому березі Дніпра знайшли потрощену маршрутку №115: що кажуть у поліції

На лівому березі Дніпра знайшли потрощену маршрутку №115: що кажуть у поліції
Що відомо про розбиту маршрутку, яку знайшли у Дніпрі

У середу, 18 березня, на лівому березі Дніпра знайшли потрощену маршрутку №115. У мікроавтобуса Volkswagen були розбиті майже всі вікна. У соцмережах також розповсюджували відео, як цей транспортний засіб по приватному сектору переслідував інший мікроавтобус, синього кольору. У Telegram-каналах припускали, що мова може йти про мобілізаційні заходи.

Інформатор звернувся до пресслужби поліції Дніпровського району, аби дізнатися, що відомо про ситуацію.

Там нам повідомили, що за даним фактом відкрили кримінальне провадження за другою частиною статті 296 Кримінального Кодексу України: хуліганство, вчинене групою осіб. Правоохоронці проводять перевірку, всі обставини події з’ясовують.

маршрутка 1
Маршрутка №115 з розбитим склом на лівому березі Дніпра

Раніше ми писали, що у Дніпрі ТЦК запхали в бус та до струсу мозку побили ветерана з інвалідністю. Окрім того, у ТЦК заперечили причетність до побиття судді в Дніпрі. Розповідали ми й про те, що "Свідок Єгови" у Кривому Розі не прийшов по "бойовій повістці", суд став на сторону вірянина.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити