RU
Головна
Область
22:02, 25 Травня
Информатор UA

Интро

У боротьбі за мир та свободу українського народу у бою загинув молодший сержант Приходченко Олександр Сергійович. Трагедія сталася 28 лютого у Луганській області. Тепер Захиснику навіки 39 років.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Криворізької районної державної адміністрації. Олександр навчався у школі № 107 у місті Кривий Ріг. Закінчив Криворізький гірничий технікум та гірничий фаховий коледж Криворізького національного університету. Далі працював у будівельній компанії. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну чоловік з честю став на захист рідної землі, аби не дати ворогові пройти далі, аби дружина та діти були у безпеці, аби кожен українець мав право на свободу.  Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким.  Нагадаємо, що на Луганському напрямку загинув Олександр Марченко з Дніпропетровської області. Також читайте у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області. Крім того, ми повідомляли, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського. 

На Луганському напрямку загинув молодший сержант Олександр Приходченко з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
На Луганському напрямку загинув молодший сержант Олександр Приходченко з Дніпропетровської області
Вічна слава Герою!

У боротьбі за мир та свободу українського народу у бою загинув молодший сержант Приходченко Олександр Сергійович. Трагедія сталася 28 лютого у Луганській області. Тепер Захиснику навіки 39 років. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Криворізької районної державної адміністрації.

Олександр навчався у школі № 107 у місті Кривий Ріг. Закінчив Криворізький гірничий технікум та гірничий фаховий коледж Криворізького національного університету. Далі працював у будівельній компанії.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну чоловік з честю став на захист рідної землі, аби не дати ворогові пройти далі, аби дружина та діти були у безпеці, аби кожен українець мав право на свободу.  Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким. 

Нагадаємо, що на Луганському напрямку загинув Олександр Марченко з Дніпропетровської області. Також читайте у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області. Крім того, ми повідомляли, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.