RU
Головна
Область
21:21, 24 Травня
Информатор UA

Интро

У боротьбі з російськими окупантами загинув молодший сержант ЗСУ Коломоєць Іван Олександрович. Трагедія сталась 31 січня. У Захисника залишилися дружина, донька, батьки та брат. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам'янської районної державної адміністрації.   Іван Коломоєць був мобілізований до лав ЗСУ в березні 2022 року. Прощання з загиблим воїном відбудеться 25 травня о 12:00 годині на Алеї Слави м. П’ятихатки Кам’янського району. Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким. Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського. Також читайте, що у боях за Бахмут загинув Сергій Кондратьєв з Кам'янського. Крім того, ми писали, що у Дніпропетровській області попрощалися із Володимиром Дудником, який загинув на Донецькому напрямку.

Навіки 38: у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Навіки 38: у бою з ворогом загинув молодший сержант ЗСУ Іван Коломоєць з Дніпропетровської області
Вічна слава Герою!

У боротьбі з російськими окупантами загинув молодший сержант ЗСУ Коломоєць Іван Олександрович. Трагедія сталась 31 січня. У Захисника залишилися дружина, донька, батьки та брат.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам'янської районної державної адміністрації.  

Іван Коломоєць був мобілізований до лав ЗСУ в березні 2022 року. Прощання з загиблим воїном відбудеться 25 травня о 12:00 годині на Алеї Слави м. П’ятихатки Кам’янського району. Редакція висловлює свої співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, що на Запорізькому напрямку загинув солдат Антон Загребельний з Кам'янського. Також читайте, що у боях за Бахмут загинув Сергій Кондратьєв з Кам'янського. Крім того, ми писали, що у Дніпропетровській області попрощалися із Володимиром Дудником, який загинув на Донецькому напрямку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.