RU
Головна
Область
14:09, 4 Грудень
Информатор UA

Интро

Вже давно відомий факт, що росіяни обожнюють розповсюджувати різноманітну дезінформацію. При цьому, їх не хвилює навіть, коли практично щодня офіційні джерела України публікують прямі докази російських злочинів. Так, тепер терористи заперечують, що обстрілюють житлові райони, звичайні будинки та комунікації в Нікопольському районі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, - передає Інформатор. Зокрема, окупанти взяли пост Миколи Лукашука від 3 грудня і сказали, що це дезінформація, спрямована на дискредитацію вс рф і що насправді вони б'ють тільки по місцях дислокації ЗСУ, які вони ніби-то утворюють на цивільних об'єктах. Проте щодня публікують нові світлини Нікополя та населених пунктів району. Всюди понівечені звичайні будинки людей. Кажуть, дискредитую російську армію. Продублюю фото тих самих «об‘єктів, на яких ЗСУ облаштували вогневі позиції». Це – наслідки російських атак по Нікопольщині в ніч проти суботи, про які йдеться у повідомленні з рф. Звичайні будинки мирних жителів, в яких жили цивільні. Вірніше – те, що від цих будинків лишилося", - написав Микола Лукашук. Ось, що русня пише Ось фото з місця На кого розрахована їхня риторика? Раніше ми казали, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Також ми казали, що підприємцям Дніпропетровської області надсилали фейковий документ про допомогу армії від імені ОВА.    

На росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району

Читать на русском

Читать на русском
На росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району
На росії знову фейки

Вже давно відомий факт, що росіяни обожнюють розповсюджувати різноманітну дезінформацію. При цьому, їх не хвилює навіть, коли практично щодня офіційні джерела України публікують прямі докази російських злочинів.

Так, тепер терористи заперечують, що обстрілюють житлові райони, звичайні будинки та комунікації в Нікопольському районі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, - передає Інформатор.

Зокрема, окупанти взяли пост Миколи Лукашука від 3 грудня і сказали, що це дезінформація, спрямована на дискредитацію вс рф і що насправді вони б'ють тільки по місцях дислокації ЗСУ, які вони ніби-то утворюють на цивільних об'єктах.

Проте щодня публікують нові світлини Нікополя та населених пунктів району. Всюди понівечені звичайні будинки людей.

Кажуть, дискредитую російську армію. Продублюю фото тих самих «об‘єктів, на яких ЗСУ облаштували вогневі позиції». Це – наслідки російських атак по Нікопольщині в ніч проти суботи, про які йдеться у повідомленні з рф. Звичайні будинки мирних жителів, в яких жили цивільні. Вірніше – те, що від цих будинків лишилося", - написав Микола Лукашук.

Ось, що русня пише
Ось, що русня пише
Ось фото з місця
Ось фото з місця
На кого розрахована їхня риторика?
На кого розрахована їхня риторика?

Раніше ми казали, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Також ми казали, що підприємцям Дніпропетровської області надсилали фейковий документ про допомогу армії від імені ОВА.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.