RU
Головна
Дніпро
20:21, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 27 лютого, на в'їзді до Дніпра на блокпосту бійці НГУ зупинили на блокпосту Mazda 6 для перевірки. В салоні автомобіля у водія виявили значну кількість гранат. Інцидент трапився близько о 12:00.  Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу Національної гвардії України. Загалом під сидінням авто знайшли 20 гранат: 10 гранат Ф-1 та 10 гранат РГО. На місце викликали правоохоронців. По відоношенню до водія відкрили кримінальне провадження за статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.  20 гранат Раніше ми писали, що у Павлограді 25-річний чоловік підірвав гранату у квартирі товариша після сварки. Також повідомляли про те, що у Дніпропетровській області 36-річний чоловік підірвав себе гранатою. 

На в'їзді до Дніпра чоловік намагався провезти 20 гранат через блокпост

Читать на русском

20 гранат під сидінням

Читать на русском
На в'їзді до Дніпра чоловік намагався провезти 20 гранат через блокпост

20 гранат під сидінням

У вівторок, 27 лютого, на в'їзді до Дніпра на блокпосту бійці НГУ зупинили на блокпосту Mazda 6 для перевірки. В салоні автомобіля у водія виявили значну кількість гранат. Інцидент трапився близько о 12:00. 

Про це повідомляє Інформатор, посилаюсь на пресслужбу Національної гвардії України.

Загалом під сидінням авто знайшли 20 гранат: 10 гранат Ф-1 та 10 гранат РГО. На місце викликали правоохоронців. По відоношенню до водія відкрили кримінальне провадження за статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. 

20 гранат
20 гранат

Раніше ми писали, що у Павлограді 25-річний чоловік підірвав гранату у квартирі товариша після сварки. Також повідомляли про те, що у Дніпропетровській області 36-річний чоловік підірвав себе гранатою

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.