23 грудня на в'їзді в Дніпро на Полтавському шосе сталася смертельна ДТП. Мікроавтобус Mercedes-Benz рухався за маршрутом “Зоря-Дніпро” у сторону Дніпра. Близько 7:00 по пішохідному переходу йшла жінка. І водій допустив зіткнення з пішоходом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.
В момент ДТП позаду мікроавтобуса їхали Nissan і Dacia, які наїхали на 75-річну жінку. Внаслідок ДТП пішохід загинула на місці. Станом на 9:30, тіло з місця події забрала СМЕ.
Відомості за даним фактом внесені до ЄРДР за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.













Нагадаємо, що у Дніпрі на Слобожанському сталася аварія з декількома легковиками, вантажівкою та тролейбусом. Крім цього, у Дніпрі на Кондратюка водій Skoda збив чоловіка на переході. Ще ми писали, як у Дніпрі на перехресті вулиць Олеся Гончара та Паторжинського зіткнулись Citroen та Subaru.
Фото: Дмитро Дворський