У Дніпрі на перехресті вулиць Олеся Гончара та Паторжинського зіткнулись Citroen та Subaru: рух перекритий

У Дніпрі на перехресті вулиць Олеся Гончара та Паторжинського зіткнулись Citroen та Subaru: рух перекритий
У Дніпрі сталася ДТП на Олеся Гончара

У неділю, 22 грудня, у Дніпрі на перехресті вулиці Олеся Гончара та вулиці Паторжинського сталася ДТП. Там зіткнулися автомобілі Citroen та Subaru. За попередньою інформацією водіїв, обійшлося без постраждалих.

Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Внаслідок зіткнення у Citroen пом’ятий бік, а у Subaru сильно пошкоджена передня частина. На дорозі залишилися уламки від деталей автівок.

Рух транспорту у напрямку проспекту Дмитра Яворницького наразі перекритий. Водіям варто заздалегідь планувати маршрут і обирати шляхи об’їзду. Усі обставини з'ясовуються.

 
ДТП 1
У неділю, 22 грудня, у Дніпрі сталася ДТП
ДТП 2
Зіткнення відбулося на перехресті вулиці Олеся Гончара та вулиці Паторжинського
ДТП 3
Там зіштовхнулися автомобілі Citroen та Subaru
ДТП 4
За попередньою інформацією водіїв, обійшлося без постраждалих
ДТП 5
наслідок зіткнення у Citroen пом’ята бокова частина
ДТП 6
На дорозі залишилися уламки від деталей автівок
ДТП 7
Рух транспорту у напрямку проспекту Дмитра Яворницького наразі перекритий
ДТП 8
Водіям варто заздалегідь планувати маршрут і обирати шляхи об’їзду
ДТП 9
Усі обставини з'ясовуються
ДТП 10
Аварія сталася в районі пішохідного переходу
ДТП 11
У Subaru сильно пошкоджена передня частина
ДТП 12
Удар був доволі сильним
ДТП 13
Правоохоронці на місці подій
ДТП 14
Уламки від авто

Нагадаємо, що у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького зіткнулись Lexus та Toyota, водійку останньої забрала “швидка”. Писали ми й про те, що у Дніпрі біля Прибережного скверу чоловік перебігав дорогу та загинув під колесами “швидкої”. Також читайте, що у Дніпрі на Старому мосту сталася ДТП, рух громадського транспорту обмежений.

Фото: Андрій Шушпан

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити