RU
Головна
Дніпро
19:21, 4 Жовтня
Информатор UA

Интро

На трасі державного значення М-30 «Стрий – Ізварине» встановлюють новий світлофорний об’єкт. Це відбувається на виїзді з Дніпра, на території Слобожанської громади. Усе через близькість ТЦ «Епіцентр» та супермаркету.   Мешканці громади перетинали автошлях в недозволеному місці долаючи декілька смуг руху, через що виникало багато ДТП. Про це Інформатор повідомляє Інформатор з посиланням на Службу автомобільних доріг у Дніпропетровській області. «Для покращення безпеки дорожнього руху було прийнято рішення відрегулювати перетин автошляху за допомогою світлофорів», - зазначили у САД. Наразі на трасі монтують світлофор та влаштовують заїзні кишені для зупинки громадського транспорту. По завершенні робіт мають встановити відповідні дорожні знаки та нанести розмітку. Завершити усе мають до кінця тижня. Встановлюють нову зупинку Раніше ми також писали, що у Дніпрі через будівництво об’їзної дороги зміниться рух чотирьох автобусних маршрутів. Окрім того, мають на 2 місяці перекрити рух Мануйлівським проспектом. Через це встановили тимчасовий світлофор. Повідомляли ми і про те, що на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. 

На виїзді з Дніпра біля «Епіцентру» встановлюють новий світлофор

Читать на русском

Читать на русском
На виїзді з Дніпра біля «Епіцентру» встановлюють новий світлофор
Усе - для безпеки руху

На трасі державного значення М-30 «Стрий – Ізварине» встановлюють новий світлофорний об’єкт. Це відбувається на виїзді з Дніпра, на території Слобожанської громади. Усе через близькість ТЦ «Епіцентр» та супермаркету.  

Мешканці громади перетинали автошлях в недозволеному місці долаючи декілька смуг руху, через що виникало багато ДТП. Про це Інформатор повідомляє Інформатор з посиланням на Службу автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

«Для покращення безпеки дорожнього руху було прийнято рішення відрегулювати перетин автошляху за допомогою світлофорів», - зазначили у САД.

Наразі на трасі монтують світлофор та влаштовують заїзні кишені для зупинки громадського транспорту. По завершенні робіт мають встановити відповідні дорожні знаки та нанести розмітку. Завершити усе мають до кінця тижня.

Встановлюють нову зупинку
Встановлюють нову зупинку

Раніше ми також писали, що у Дніпрі через будівництво об’їзної дороги зміниться рух чотирьох автобусних маршрутів. Окрім того, мають на 2 місяці перекрити рух Мануйлівським проспектом. Через це встановили тимчасовий світлофор. Повідомляли ми і про те, що на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.