Дмитро Кисилевський відвідав аудиторії технічних спеціальностей “Дніпровської політехніки”. Він відзначив, що цей університет – один з найбільш відкритих для промислових компаній, що дозволяє отримувати обладнання від бізнесу, яким користуються студенти. Нардеп додав, що така співпраця посилює можливості освіти навчального закладу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію народного депутата Дмитра Кисилевського.
За його даними, середній конкурс на технічні спеціальності університету складає 5-8 абітурієнтів. Бізнес у навчальному закладі бере участь в адаптації навчальних програм. У підсумку на роботу можуть взяти не тільки випускників, а ще студентів, причому одразу за профілем навчання і не полишаючи освітній процес. Викладі також залучаються до виробничих процесів підприємств.
“Лабораторії з найсучаснішим обладнанням в “Дніпровській політехніці” мають Schneider Electric, Siemens, ЕДС, ДТЕК, "Інтерпайп". Пишаюсь тим, що одна з перших лабораторій з’явилась там за моєї участі. Коли оглянув кожну з цих аудиторій, склалося враження, що компанії змагаються, хто надасть сучасніше навчальне обладнання.
Це один із способів, яким чином в “Дніпровській політехніці” будують зв’язки з бізнесом - і в питаннях підготовки студентів, і в підвищенні кваліфікації викладачів, і в R&D та прикладній науці. Хто з вузів не зрозуміє важливості такої інтеграції, буде приречений на вимирання”, – розповів нардеп.
Він додав, що саме таким шляхом має рухатися освіта в Україні. Крім цього, Дмитро Кисилевський також помітив біля будівлі навчального закладу чергу з абітурієнтів. Це наштовхнуло його на думку, що тут все роблять правильно.
Платон Бережний