RU

Навіки 35 років: у боях на Запорізькому напрямку загинув бойовий медик Олександр Синяков

Читать на русском

Читать на русском
Навіки 35 років: у боях на Запорізькому напрямку загинув бойовий медик Олександр Синяков
Вічна слава Герою!

Виборюючи свободу України, загинув військовослужбовець з Жовтих Вод Олександр Синяков. Трагедія сталася 10 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Гуляйпільське Запорізької області. У Захисника залишилися мати, дружина та брат.

Тепер йому назавжди 35 років. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію пресслужби Жовтоводської міської ради

Олександр Синяков народився 1 лютого 1988 року у Жовтих Водах. Навчався в СШ № 1, потім - у Жовтоводському промисловому технікумі. У 2009 році пішов на строкову військову службу. На захист України став 28 вересня 2022 року. Служив бойовим медиком.

Прощання з Олександром відбудеться 18 вересня о 12:00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років. Команда Інформатора висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Нагадаємо, що за свободу України загинула 40-річна військова кухарка з Дніпропетровської області Ірина Пономаренко. Раніше ми писали, що у лікарні Дніпра зупинилось серце 40-річної військової медикині Ірини Казьміної. Крім того, читайте на Запорізькому напрямку загинув Віталій Боков.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.