Музика супроводжує кожного з нас. Під кожен настрій та кожен момент життя ми часто підшукуємо відповідні пісні, аби повеселитися чи навпаки – поринути в думки. Музика допомагає посилити емоції або просто згаяти час.
Інформатор знову зібрав для вас топ-10 пісень, які найчастіше лунали в для українців. Для цього ми використали чарти сервісу Spotify.
Пісня втілює переживання через кохання, вразливість і страх втрати. Трек чіпляє найглибші емоції, створюючи атмосферу близькості та одержимості.
Це відносно нова пісня виконавця Parfeniuk, що одразу привертає увагу енергійним ритмом. Композиція заряджає драйвом та мотивує слухача на активні дії. Цей трек стає справжнім вибухом емоцій і запалу, додаючи яскравості до сучасної української музики.
Це історія про нерозділене кохання, двох головних героїв та дівчини танцівниці (як розповідає кліп, що є фактично візуалізацією історії). При цьому пісня виконана в активному і навіть дещо танцювальному мотиві, аби створити контраст між сенсом тексту та його подачею.
Як розповідав сам Святослав Вакарчук, “Як ніколи” – це історія про той момент, коли двоє, що люблять одне одного, змушені бути порізно через обставини. Він впевнений, що вона зараз резонує з багатьма українцями. Слова та улюблені мотиви гурту – чіпляють за душу.
Пісня зосереджена на питанні про те “Як то любити” та пошуках відповіді на нього. Вона має на меті дотягнутися до найглибших почуттів і сколихнути їх.
Пісня вийшла з незвичної історії про те, як Rose вчила Bruno Mars грати в корейську алкогольну гру. Кажуть, що під час неї вона спробувала його поцілувати, хоча чи є таке в правилах – не уточнюється. Історія в підсумку подарувала життя цій ритмічній пісні.
Пісня в стилі дарквейв та альтернативний поп. Вона розповідає про історію натягнутих відносин, які зайшли в глухий кут. Водночас трек майже набув статус вірусного, і ви можете почути його на супроводі багатьох коротких відео у соцмережах.
Як розповідав сам SadSvit, пісня частково з’явилася під впливом активних розмов про ядерну війну. Проте, основним мотивом це не є. Кожен інтерпретує її по своєму, але активно в ній прослідковується тема вигорання. Вона також написана в період експериментів виконавця з жанрами та поєднання музики, і при цьому випромінює меланхолічний настрій.
Пісня розкриває тему внутрішніх ран людей, які часто намагаються приховати їх, на публіці показуючи тільки маску впевненості. Цікаво, що спочатку виконавець написав лише один куплет і приспів до пісні, і почав у ній сумніватися. Він виклав їх у соцмережі, запитавши у прихильників, чи варто закінчувати трек.
Цей трек фактично став одним з тих, який зробив виконавицю популярною. На YouTube кліп на цю пісню зібрав уже понад 26 мільйонів переглядів.