RU

“Не буде Залужного - не буде України”: що у Дніпрі думають про можливу відставку Головнокомандувача ЗСУ

Читать на русском

Читать на русском
“Не буде Залужного - не буде України”: що у Дніпрі думають про можливу відставку Головнокомандувача ЗСУ
Мешканці Дніпра поділились своїми думками щодо можливої відставки Залужного

29 січня у мережі з'явилася інформація про нібито відставку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Ця новина шокувала українське суспільство. Проте офіційних коментарів щодо цієї події Президент України Володимир Зеленський і досі не надав.

Команда Інформатора вирішила запитати у дніпрян, що вони думають стосовно можливого звільнення Залужного.

Ми почули різні відповіді та обґрунтування. Зокрема, частина дніпрян очікує конкретний план дій від генерала щодо наближення перемоги.   

“Якщо у Залужного є ідеї на продовження війни і досягнення перемоги, то хай буде Залужний. Якщо в нього немає ідей, то мабуть треба щось міняти. При всій до нього повазі”, - говорить чоловік.

І все ж таки, переважна більшість тих, з ким поспілкувався Інформатор підтримує дії Залужного та вважає, що він користується повагою у військових. 

“Йому треба дати можливість завершити свою справу, не лізти зі своїми порадами до військових. Він користується повагою у військових”, - зазначила дніпрянка.

Багато хто з мешканців Дніпра вважає Залужного професіоналом своєї справи і без його знань та напрацювань, Україні буде складно перемогти. 

 “Не буде Залужного - не буде України”, - підкреслила наша респондентка. 

Крім того, ми поцікавились думкою військових, яких зустріли під час роботи над матеріалом. На відміну від мешканців, чоловік у військовій формі підтримує відставку генерала.

“З того, що я чув, мабуть, правильно. Хотілося б, щоб нова людина була адекватна”, - зазначив боєць.

Також зазначимо, що майже третина наших респондентів відмовилась коментувати це питання, аргументуючи недостатність знань з цього приводу. Подробиці у відео. 

 

Нагадаємо, що у соцмережах ширилась інформація, що Зеленський звільнив Залужного, його має замінити Буданов. Також читайте, що Володимир Зеленський відвідав Дніпро з робочим візитом. Раніше ми повідомляли, що Зеленський вручив нагороди Захисникам неба з Дніпропетровської області

Відео: Антон Гордієнко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.