RU
Головна
Область
17:53, 28 Березня
Информатор UA

Интро

Захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави загинув 37-річний Горбенко Сергій Миколайович. Уродженець села Миколаївка Софіївської громади служив старшим сержантом-гранатометником першого відділення першого взводу оперативного призначення. Його життя закінчилося 18 березня біля населеного пункту Кремінна у Луганській області.   Сергій був справжнім патріотом своєї землі. Не вагаючись, він пішов добровольцем до військового формування Національної гвардії захищати Україну, - повідомляє Інформатор із посиланням на Криворізьку РДА.   Старший сержант Горбенко боронив нашу свободу і віддав за нас з вами найцінніше – власне життя. Пам’ятаймо, якою ціною українські захисники виборюють нашу перемогу. «Безмежне горе через загибель українських героїв полонить серце кожного з мешканців Криворізького району, безмежна вдячність і глибоке співчуття батькам, які виховали справжнього, мужнього і непохитного Героя. Разом із родиною, близькими і друзями Сергія схиляємо голови у глибокій зажурі. Війна обирає найкращих, забираючи їх з собою. Але Герої не вмирають, вони навічно у нашій пам’яті та наших серцях. Тож вічна пам'ять і вічна слава Герою», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Раніше ми писали, що під час виконання бойового завдання загинув солдат із Дніпропетровської області Михайло Журавльов. Писали ми й про те, що у Бахмуті загинув Захисник із Першотравенська Олександр Бокк. 

Не вагаючись пішов добровольцем: в бою загинув 37-річний нацгвардієць Сергій Горбенко з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Не вагаючись пішов добровольцем: в бою загинув 37-річний нацгвардієць Сергій Горбенко з Дніпропетровської області
Вічна пам'ять Герою

Захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави загинув 37-річний Горбенко Сергій Миколайович. Уродженець села Миколаївка Софіївської громади служив старшим сержантом-гранатометником першого відділення першого взводу оперативного призначення. Його життя закінчилося 18 березня біля населеного пункту Кремінна у Луганській області.
 
Сергій був справжнім патріотом своєї землі. Не вагаючись, він пішов добровольцем до військового формування Національної гвардії захищати Україну, - повідомляє Інформатор із посиланням на Криворізьку РДА.
 
Старший сержант Горбенко боронив нашу свободу і віддав за нас з вами найцінніше – власне життя. Пам’ятаймо, якою ціною українські захисники виборюють нашу перемогу.
«Безмежне горе через загибель українських героїв полонить серце кожного з мешканців Криворізького району, безмежна вдячність і глибоке співчуття батькам, які виховали справжнього, мужнього і непохитного Героя. Разом із родиною, близькими і друзями Сергія схиляємо голови у глибокій зажурі. Війна обирає найкращих, забираючи їх з собою. Але Герої не вмирають, вони навічно у нашій пам’яті та наших серцях. Тож вічна пам'ять і вічна слава Герою», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.
Раніше ми писали, що під час виконання бойового завдання загинув солдат із Дніпропетровської області Михайло Журавльов. Писали ми й про те, що у Бахмуті загинув Захисник із Першотравенська Олександр Бокк. 
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.