RU
Головна
Україна
21:07, 29 Грудень
Информатор UA

Интро

Доставка документів за 55 грн, доставка посилок від 50 грн, безоплатне повернення товару. Це пов’язано зі збільшенням витрат під час війни. У "Новій пошті" розказали, як зміняться тарифи компанії з 1 січня 2023 року. Про це пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. “Війна не зупинила Нову пошту. Вона відкриває нові відділення, будує і відновлює зруйновані ракетами термінали, надає сучасні послуги, миттєво забезпечує доставку посилок на звільнені території. Нова пошта за власний кошт купляє генератори, додаткове обладнання для посилення зв’язку, створює запаси палива, щоб відділення були пунктами незламності, де незалежно від наявності електрики приймають та видають посилки, дають можливість клієнтам підзарядити свої гаджети. Зважаючи на стрибки цін на паливо та інші витрати, Нова пошта з початку 2023 року вносить зміни до тарифів. Ми робимо цей крок, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку під час війни”, - зазначено на сайті "Нової пошти". Скільки коштуватимуть послуги Нової пошти у 2023 році Вартість доставки у відділення та поштомат відтепер буде розраховуватися однаково. Скасовується додаткова плата за повернення товару відправнику після перевірки у відділенні і тепер вона буде безкоштовною. Раніше це коштувало 20 грн. Тариф на доставку документів у фірмовому картонному конверті у відділення та поштомат становитиме 55 грн. Посилка між відділеннями та поштоматами по місту: до 2 кг — 50 грн; до 10 кг — 80 грн; до 30 кг — 120 грн. Посилка між відділеннями та поштоматами по Україні: до 2 кг — 70 грн; до 10 кг — 100 грн; до 30 кг — 140 грн. Доплата за доставку/забір кур’єром: для відправлень до 30 кг — +35 грн до тарифу; за кожні 100 кг для відправлень понад 30 кг — +100 грн до тарифу. Додатково про нові тарифи Нової пошти можна дізнатись тут. Вони набудуть чинності з 1 січня 2023 року. Раніше ми писали, як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримала інша людина. Також ми повідомляли, що в "Укрпошті" можна замовити марку з власним дизайном. 

Нові тарифи "Нової пошти": коли зростуть ціни

Читать на русском

Читать на русском
Нові тарифи "Нової пошти": коли зростуть ціни
Це пов’язано зі збільшенням витрат під час війни

Доставка документів за 55 грн, доставка посилок від 50 грн, безоплатне повернення товару. Це пов’язано зі збільшенням витрат під час війни. У "Новій пошті" розказали, як зміняться тарифи компанії з 1 січня 2023 року.

Про це пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

“Війна не зупинила Нову пошту. Вона відкриває нові відділення, будує і відновлює зруйновані ракетами термінали, надає сучасні послуги, миттєво забезпечує доставку посилок на звільнені території. Нова пошта за власний кошт купляє генератори, додаткове обладнання для посилення зв’язку, створює запаси палива, щоб відділення були пунктами незламності, де незалежно від наявності електрики приймають та видають посилки, дають можливість клієнтам підзарядити свої гаджети. Зважаючи на стрибки цін на паливо та інші витрати, Нова пошта з початку 2023 року вносить зміни до тарифів. Ми робимо цей крок, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку під час війни”, - зазначено на сайті "Нової пошти".

Скільки коштуватимуть послуги Нової пошти у 2023 році

Вартість доставки у відділення та поштомат відтепер буде розраховуватися однаково.

Скасовується додаткова плата за повернення товару відправнику після перевірки у відділенні і тепер вона буде безкоштовною. Раніше це коштувало 20 грн.

Тариф на доставку документів у фірмовому картонному конверті у відділення та поштомат становитиме 55 грн.

Посилка між відділеннями та поштоматами по місту:

  • до 2 кг — 50 грн;
  • до 10 кг — 80 грн;
  • до 30 кг — 120 грн.

Посилка між відділеннями та поштоматами по Україні:

  • до 2 кг — 70 грн;
  • до 10 кг — 100 грн;
  • до 30 кг — 140 грн.

Доплата за доставку/забір кур’єром:

  • для відправлень до 30 кг — +35 грн до тарифу;
  • за кожні 100 кг для відправлень понад 30 кг — +100 грн до тарифу.

Додатково про нові тарифи Нової пошти можна дізнатись тут. Вони набудуть чинності з 1 січня 2023 року.

Раніше ми писали, як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримала інша людина. Також ми повідомляли, що в "Укрпошті" можна замовити марку з власним дизайном

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.