RU
Головна
Україна
10:47, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Раніше в "Новій пошті" відправлення міг отримати тільки той, на кого його оформили. Проте тепер через мобільний додаток "Нової пошти" можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати та сплатити посилку за вас. Сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі або у відділеннях. Однак вартість посилки має складати менше ніж 30 тисяч гривень. Ця послуга називається "Інший отримувач". Замовити її може тільки одержувач і виключно через мобільний додаток "Нової пошти". Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Як скористатися сервісом "Інший отримувач": Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти" та знайдіть необхідну посилку; У розділі "Керування посилкою" виберіть сервіс "Інший отримувач"; Вкажіть номер телефону людини, якій даєте право отримати свою посилку та натисніть кнопку "Доручити"; Довірена людина одразу отримає повідомлення на телефон, що їй надали право отримати посилку; Людина, якій надали право отримати посилку, зможе забрати відправлення та сплатити за нього у разі необхідності.  Право на отримання вашої посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти посилку та у розділі "Керування посилкою" натиснути "Скасувати довіреність". Як отримати посилку за довіреністю У поштоматі: Підійдіть до поштомату та увімкніть Bluetooth на своєму телефоні. Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти". Знайдіть необхідну посилку та оплатіть. Внизу натисніть "Відкрити комірку". Забирайте посилку та не забудьте після цього закрити комірку поштомату. У відділенні: Повідомте оператору, що отримуєте посилку через сервіс "Інший отримувач". Надайте оператору код отримання з повідомлення та номер посилки. Здійсніть оплату, якщо це необхідно, та заберіть довірену вам посилку. Раніше ми повідомляли про те, що зруйноване ворогом підприємство у Дніпрі – депо «Нової пошти». Також писали, що у Дніпрі рятують братів, які постраждали від удару “Шахедів” по “Новій пошті”.

Як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримала інша людина

Читать на русском

Читать на русском
Як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримала інша людина
Для електронних накладних з сервісом "Інший отримувач" існують деякі обмеження

Раніше в "Новій пошті" відправлення міг отримати тільки той, на кого його оформили. Проте тепер через мобільний додаток "Нової пошти" можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати та сплатити посилку за вас. Сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі або у відділеннях. Однак вартість посилки має складати менше ніж 30 тисяч гривень.

Ця послуга називається "Інший отримувач". Замовити її може тільки одержувач і виключно через мобільний додаток "Нової пошти". Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

Як скористатися сервісом "Інший отримувач":

 • Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти" та знайдіть необхідну посилку;
 • У розділі "Керування посилкою" виберіть сервіс "Інший отримувач";
 • Вкажіть номер телефону людини, якій даєте право отримати свою посилку та натисніть кнопку "Доручити";
 • Довірена людина одразу отримає повідомлення на телефон, що їй надали право отримати посилку;
 • Людина, якій надали право отримати посилку, зможе забрати відправлення та сплатити за нього у разі необхідності. 

Право на отримання вашої посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти посилку та у розділі "Керування посилкою" натиснути "Скасувати довіреність".

Як отримати посилку за довіреністю

У поштоматі:

 • Підійдіть до поштомату та увімкніть Bluetooth на своєму телефоні.
 • Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти".
 • Знайдіть необхідну посилку та оплатіть.
 • Внизу натисніть "Відкрити комірку".
 • Забирайте посилку та не забудьте після цього закрити комірку поштомату.

У відділенні:

 • Повідомте оператору, що отримуєте посилку через сервіс "Інший отримувач".
 • Надайте оператору код отримання з повідомлення та номер посилки.
 • Здійсніть оплату, якщо це необхідно, та заберіть довірену вам посилку.

Раніше ми повідомляли про те, що зруйноване ворогом підприємство у Дніпрі – депо «Нової пошти». Також писали, що у Дніпрі рятують братів, які постраждали від удару “Шахедів” по “Новій пошті”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.