RU

Новий рекорд: дніпрянка Ярослава Магучіх виграла золоту медаль на Millrose Games у США

Ярослава Магучіх перемогла на змаганнях у Нью-Йорку

Ярослава Магучіх з Дніпра здобула золото в стрибках у висоту на турнірі Світового легкоатлетичного туру категорії Gold Millrose Games. Змагання проходили у Нью-Йорку. Спортсменка взяла висоту у 2 метри.

Це - рекорд даних змагань. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України

Срібло з результатом 1,97 метра взяла американка Вашті Каннінгем (США), бронза – у Наваль Менікер із Франції (1,86 метра).

Відзначимо, що для Ярослави ці змагання є підготовкою до чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні, який пройде в Глазго (Шотландія) на початку березня. Там Магучіх буде захищати звання чемпіонки світу, перемога їй підкорилась у 2022 році в Белграді.

Нагадаємо, що дніпрянка Ярослава Магучіх на змаганнях у Німеччині встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту. Також читайте, що шестеро атлетів з Дніпропетровської області представлятимуть Україну на Олімпійських іграх. Крім цього, ми писали, що дніпровська тенісистка Людмила Кіченок вперше зіграла у фіналі Australian Open.