RU

Новий випуск “Відвертості професій”, концерти у Дніпрі та благодійний забіг: топ добрих новин тижня

Читать на русском

Читать на русском
Новий випуск “Відвертості професій”, концерти у Дніпрі та благодійний забіг: топ добрих новин тижня
Сталося чимало цікавих подій

У цей непростий час привід для радощів та гордощів нам дарують Захисники. Вони успішно стримують потуги ворога прорвати українську оборону. Інформатор вирішив вкотре спростувати міф, що він публікує лише “трешові” новини. Ми підготували підбірку добрих новин, які ви могли пропустити.

Про це повідомляє Інформатор. 

 

На цьому тижні наші Захисники із 31-ї бригади НГУ “мінуснули” ворожий командний пункт і завдали йому втрат. А наші медики продовжують творити дива. У лікарні Мечникова медики врятували життя 25-річної Анастасії, яка підірвалася на російській міні. 

Крім того, у наступну неділю, 10 грудня, у Дніпрі проходитиме благодійний “Забіг Миколайчиків”. Як приєднатися до заходу читайте у нашому матері. 

У грудні у Дніпрі розпочала роботу резиденція Святого Миколая. І дітям із малозабезпечених родин передаватимуть новорічні подарунки. 

Також вийшов новий випуск “Відвертості професій” зі шкільним вчителем. Попереджаємо, відео вийшло дуже інтимним. 

Ще у мобільному застосунку "Дія" можна отримати англомовну версію документів. А в Україні вже доступний застосунок для боротьби з вигоранням та втомою. 

І можете почитати про те, що в Україні скасували всі обмеження на продаж валюти населенню. І які концерти можна відвідати у Дніпрі у грудні. Також Інформатор писав про те, які котики та собаки шукають дім

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.