RU
Головна
Україна
14:53, 21 Жовтня
Информатор UA

Интро

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Україна може опинитися в ситуації, днями, тижнями і навіть місяцями не буде світла, води та тепла. Це пов'язано з тим, що російські окупанти пошкодили 30% електростанцій в Україні.  Про це Арестович сказав в інтерв'ю, - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. "Ми можемо опинитися в ситуації, коли ми тижнями, а то й місяцями сидітимемо або без води, без світла, без тепла, або з великаими обмеженнями. Це проблема. Але є нюанс – ми посидимо якийсь час без води, без світла, без тепла. Ми вміємо справлятися, виживати", - зазначив він.  Арестович переконаний, що цей план путіна не спрацює, а український народ переживе ці тимчасові труднощі.  "Ну померзнемо, посидимо, воду поносимо у відрах. І вдома створюватимемо намети зі свічками всередині, щоб було тепліше... А путін що робитиме, коли не спрацює ця стратегія?", - сказав радник голови ОП.  Ракетна атака по об'єктах енергосистеми України  10 та 11 жовтня Україна зазнала однієї з наймасштабніших масованих атак з боку рф. Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко зазначив, що чимала частина ракет влучила в енергосистеми різних міст. Під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, загалом весь Південь. Президент України Володимир Зеленський зауважив, що таким чином росіяни хочуть знищити енергосистему України. 18 жовтня країна-терорист знову завдала ударів по енергетичній інфраструктурі. В результаті пошкоджено об'єкти у Дніпрі, Житомирі, Харкові, Києві та інших містах країни. Росіяни пошкодили 30% електростанцій в Україні — деталі тут. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі трамваїв та тролейбусів стане менше на маршрутах, а одну станцію метро закриють. Також писали, як у Дніпрі працюватиме режим тотальної економії електроенергії. Нагадаємо, як мешканці Дніпра та області можуть дізнатися про відключення електроенергії. Чи дотримуються підприємці Дніпра режиму тотальної економії читайте - тут.

"Ну померзнемо, посидимо, воду поносимо у відрах": Арестович про можливі перебої з комунальними послугами

Читать на русском

Читать на русском
"Ну померзнемо, посидимо, воду поносимо у відрах": Арестович про можливі перебої з комунальними послугами
Водночас в ОП переконані, що цей план путіна не спрацює

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Україна може опинитися в ситуації, днями, тижнями і навіть місяцями не буде світла, води та тепла. Це пов'язано з тим, що російські окупанти пошкодили 30% електростанцій в Україні. 

Про це Арестович сказав в інтерв'ю, - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

"Ми можемо опинитися в ситуації, коли ми тижнями, а то й місяцями сидітимемо або без води, без світла, без тепла, або з великаими обмеженнями. Це проблема. Але є нюанс – ми посидимо якийсь час без води, без світла, без тепла. Ми вміємо справлятися, виживати", - зазначив він. 

Арестович переконаний, що цей план путіна не спрацює, а український народ переживе ці тимчасові труднощі. 

"Ну померзнемо, посидимо, воду поносимо у відрах. І вдома створюватимемо намети зі свічками всередині, щоб було тепліше... А путін що робитиме, коли не спрацює ця стратегія?", - сказав радник голови ОП. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.