RU
Головна
Дніпро
19:27, 20 Серпня
Информатор UA

Интро

З початком війни в місті побільшало безпритульних тварин. Всі вони потребують турботи та любові. Інформатор розповість, які пухнастики шукають домівку. ДЕННІ  Грайливий Денні шукає люблячу сім'ю. Малюку всього 2 місяці, він дуже добрий та грайливий. Порода лабрадор. І нехай породистий тільки наполовину, це його ніяк не псує! Віддають у добрі луки за однієї умови — не садити на ланцюг. Телефонуйте: (095) 233-76-02 Ірина. Малюк Денні МАФІН Розкішний шотландець шукає люблячу родину. Мафін народився 15.10.2016 року. Кастрований, має всі щеплення, харчується виключно кормом, любить грати та спати. Просто ідеальний квартирний кіт, прикраса будь-якого дивана та найкращий антистрес для людини. Його віддають тільки в квартиру, найдобріші та найдбайливіші руки. Якщо це про вас — телефонуйте (066) 693-33-26. Котика привезуть до Дніпра.  Кіт Мафін ХАМОНЧИК Шукає домівку і лагідний Сфінкс браш-велюр. Хамончика залишили під час евакуації. Згодом під час переїзду та треті господарі взагалі викинули на вулицю. Лисику приблизно 3 роки. Він розумний, добрий, стерилізований, привчений до лотка, їсть сухий корм. Має зелені очі, постійно просить, щоб погладили, лізе обійматися та цілуватися.  Телефонуйте: (093) 235-03-70 — Ольга СОБАКА Ось така дівчина шукає нових господарів. Порода — метис лабрадора. На вигляд років 5. Дуже чиста, розумна, добра та грайлива. Знає декілька команд. Привезуть прямо до Дніпра. Ну, як таку лапочку можна залишити на вулиці. Телефонуйте: (099) 351-98-53. Грайлива собака Раніше ми писали, які тварини Дніпра потребують допомоги. Також читайте,  що у Дніпрі рятують кошеня з хворими очима. Окрім того, читайте, що у Кам’янському у відділку поліції з’явився кіт-полісмен. Софія Скорик

Обери собі друга: які тварини Дніпра шукають дім

Читать на русском

Обери собі друга: які тварини Дніпра шукають дім

Читать на русском
Обери собі друга: які тварини Дніпра шукають дім

Обери собі друга: які тварини Дніпра шукають дім

З початком війни в місті побільшало безпритульних тварин.

Всі вони потребують турботи та любові. Інформатор розповість, які пухнастики шукають домівку.

ДЕННІ 

Грайливий Денні шукає люблячу сім'ю. Малюку всього 2 місяці, він дуже добрий та грайливий. Порода лабрадор. І нехай породистий тільки наполовину, це його ніяк не псує!

Віддають у добрі луки за однієї умови — не садити на ланцюг. Телефонуйте: (095) 233-76-02 Ірина.

Малюк Денні Малюк Денні

МАФІН

Розкішний шотландець шукає люблячу родину. Мафін народився 15.10.2016 року. Кастрований, має всі щеплення, харчується виключно кормом, любить грати та спати. Просто ідеальний квартирний кіт, прикраса будь-якого дивана та найкращий антистрес для людини.

Його віддають тільки в квартиру, найдобріші та найдбайливіші руки. Якщо це про вас — телефонуйте (066) 693-33-26. Котика привезуть до Дніпра. 

Кіт Мафін Кіт Мафін

ХАМОНЧИК

Шукає домівку і лагідний Сфінкс браш-велюр. Хамончика залишили під час евакуації. Згодом під час переїзду та треті господарі взагалі викинули на вулицю. Лисику приблизно 3 роки. Він розумний, добрий, стерилізований, привчений до лотка, їсть сухий корм. Має зелені очі, постійно просить, щоб погладили, лізе обійматися та цілуватися.  Телефонуйте: (093) 235-03-70 — Ольга

СОБАКА

Ось така дівчина шукає нових господарів. Порода — метис лабрадора. На вигляд років 5. Дуже чиста, розумна, добра та грайлива. Знає декілька команд. Привезуть прямо до Дніпра. Ну, як таку лапочку можна залишити на вулиці. Телефонуйте: (099) 351-98-53.

Грайлива собака Грайлива собака

Раніше ми писали, які тварини Дніпра потребують допомоги. Також читайте,  що у Дніпрі рятують кошеня з хворими очима. Окрім того, читайте, що у Кам’янському у відділку поліції з’явився кіт-полісмен.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.