RU
Головна
Дніпро
14:17, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області загубився 6-річний хлопчик. У Нікополі він втік від бабусі, оскільки образився, що йому не купили бажану іграшку. До пошуків долучили ювенальних та патрульних поліцейських. Дитину знайшли менш ніж за годину. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Поліцейські перевірили вулиці, дитячі майданчики, опитали можливих очевидців та перехожих. Малечу знайшли на дитячому майданчику біля одного із навчальних закладів міста. Життю хлопчика нічого не загрожує. Раніше ми також писали, що 5-річний хлопчик з Дніпропетровській області отруївся пігулками заспокійливого. Окрім того, у Дніпрі мати покинула 8-місячну доньку у колисці. Повідомляли ми і про те, що у Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата.

Образився, що бабуся не купила йому іграшку: у Дніпропетровській області втік 6-річний хлопчик

Читать на русском

Хлопець через образу втік від родичів

Читать на русском
Образився, що бабуся не купила йому іграшку: у Дніпропетровській області втік 6-річний хлопчик

Хлопець через образу втік від родичів

У Дніпропетровській області загубився 6-річний хлопчик. У Нікополі він втік від бабусі, оскільки образився, що йому не купили бажану іграшку. До пошуків долучили ювенальних та патрульних поліцейських.

Дитину знайшли менш ніж за годину. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Поліцейські перевірили вулиці, дитячі майданчики, опитали можливих очевидців та перехожих. Малечу знайшли на дитячому майданчику біля одного із навчальних закладів міста. Життю хлопчика нічого не загрожує.

Раніше ми також писали, що 5-річний хлопчик з Дніпропетровській області отруївся пігулками заспокійливого. Окрім того, у Дніпрі мати покинула 8-місячну доньку у колисці. Повідомляли ми і про те, що у Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.