RU
Головна
Область
11:16, 13 Вересня
Информатор UA

Интро

12 вересня у Кам'янському 2-річний хлопчик отримав вогнепальне поранення. В нього вистрелив його 4-річний брат. Малюка доставили до лікарні. Попередньо відомо, що мати дітей прийшла в гості до своєї сестри. Вони разом пили спиртне. У цей час чотирирічний хлопчик зайшов у дім та взяв пневматичну рушницю. Після цього він вийшов у двір та випадково вистрелив у братика. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. У хлопчика відкрита проникаюча рана грудної клітини. Його доставили до реанімації.  У пресслужбі ГУ НП в Дніпропетровській області Інформатору відповіли, що відкрите кримінальне впровадження за статтею 166 КК України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною). Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області 9-річний хлопчик випав з вікна 3 поверху. У зачиненій квартирі лишився його 2-річний братик. Також читайте, що у Дніпрі знайшли мертвим 13-річного хлопчика.

У Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата: дитина у лікарні

Читать на русском

У Кам'янському маленький хлопчик випадково вистрелив у свого брата

Читать на русском
У Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата: дитина у лікарні

У Кам'янському маленький хлопчик випадково вистрелив у свого брата

12 вересня у Кам'янському 2-річний хлопчик отримав вогнепальне поранення. В нього вистрелив його 4-річний брат. Малюка доставили до лікарні.

Попередньо відомо, що мати дітей прийшла в гості до своєї сестри. Вони разом пили спиртне. У цей час чотирирічний хлопчик зайшов у дім та взяв пневматичну рушницю. Після цього він вийшов у двір та випадково вистрелив у братика. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

У хлопчика відкрита проникаюча рана грудної клітини. Його доставили до реанімації. 

У пресслужбі ГУ НП в Дніпропетровській області Інформатору відповіли, що відкрите кримінальне впровадження за статтею 166 КК України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною).

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області 9-річний хлопчик випав з вікна 3 поверху. У зачиненій квартирі лишився його 2-річний братик. Також читайте, що у Дніпрі знайшли мертвим 13-річного хлопчика.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.