RU
Головна
Дніпро
10:54, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

У середу, 1 лютого, СБУ та БЕБ влаштували обшук в будинку олігарха Ігоря Коломойського. Його проводять в рамках розслідування, що стосується махінацій щодо "Укртатнафти" та "Укрнафти". Йдеться про розтрату нафтопродуктів на 40 мільярдів гривень та ухилення від сплати митних платежів на дуже великі суми. Правоохоронні органи поки що не розголошують деталі слідчих дій, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Повідомлення про обшуки з'явилися у соцмережах приблизно о 10:20. Подробиці будуть згодом.  Проводять обшук в будинку олігарха Ігоря Коломойського Деталі - згодом Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.

Обшуки у Коломойського: перші фото з місця

Читать на русском

Читать на русском
Обшуки у Коломойського: перші фото з місця
Обшуки проводять у нього вдома

У середу, 1 лютого, СБУ та БЕБ влаштували обшук в будинку олігарха Ігоря Коломойського. Його проводять в рамках розслідування, що стосується махінацій щодо "Укртатнафти" та "Укрнафти". Йдеться про розтрату нафтопродуктів на 40 мільярдів гривень та ухилення від сплати митних платежів на дуже великі суми.

Правоохоронні органи поки що не розголошують деталі слідчих дій, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

Повідомлення про обшуки з'явилися у соцмережах приблизно о 10:20. Подробиці будуть згодом. 

Проводять обшук в будинку олігарха Ігоря Коломойського
Проводять обшук в будинку олігарха Ігоря Коломойського
Деталі - згодом
Деталі - згодом

Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.