Проєкт з супутниковими знімками Oldmaps існує вже тривалий час. Завдяки йому є можливість роздивитись дані із супутників та історичних архівів. І дізнатись, як Дніпро трансформувався крізь призму часу.
Oldmaps отримали оновлення і на мапі з’явилися кладовища, які наразі існують у Дніпрі, та вже зникли. Наразі на мапу нанесено 83 цвинтарі. Станом на сьогодні, на колишніх кладовищах побудовані будинки, стадіони та інші цивільні об’єкти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Артема Костюка.
Костюк зазначив, що перелік може бути неповним, тому закликав користувачів повідомляти про можливі неточності, відсутні об’єкти або помилки у датуванні у себе під постом.
Завдяки цим мапам можна побачити, що на місці, де збудована "Дніпро-Арена" колись знаходилось міське кладовище з 1790 по 1930-ті роки.

Окрім карти Дніпра, користувачі можуть подивитись, як змінювались й інші міста. Наприклад, українська столиця Київ, або інші великі міста України. Щоб подивитись супутникові знімки, достатньо перейти на сайт Oldmaps.
Нагадаємо, що у Дніпрі запустили унікальні історичні екскурсії у трамваї. НБУ випустив в обіг нову пам’ятну монету до 100-річчя Петлюри. І повідомляли, що НБУ випустив нову пам’ятну монету “Господарська юстиція України”.