RU
Головна
Область
16:51, 16 Березня
Информатор UA

Интро

13 березня зупинилось серце старшого сержанта ЗСУ із Дніпропетровської області Олександра Руденка. Сталося це у боротьбі з армією рф в Донецькій області. Йому був 51 рік.  У воїна залишилась дружина, син, донька та онуки. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації. З 2014 року Олександр був учасником АТО/ООС. Приєднався до лав ЗСУ по мобілізації.  “Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України”, — йдеться у повідомленні.  Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну. Раніше ми писали, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що загинув Герой із Дніпропетровської області Сергій Леонтьєв. Також читайте, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

Онуки зростатимуть без дідуся: на війні загинув Герой із Дніпропетровської області Олександр Руденко

Читать на русском

Читать на русском
Онуки зростатимуть без дідуся: на війні загинув Герой із Дніпропетровської області Олександр Руденко
Вічна пам’ять Герою!

13 березня зупинилось серце старшого сержанта ЗСУ із Дніпропетровської області Олександра Руденка. Сталося це у боротьбі з армією рф в Донецькій області. Йому був 51 рік. 

У воїна залишилась дружина, син, донька та онуки. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації.

З 2014 року Олександр був учасником АТО/ООС. Приєднався до лав ЗСУ по мобілізації. 

“Він навіки залишиться в нашій пам’яті мужнім захисником, безстрашним воїном, великим патріотом України”, — йдеться у повідомленні. 

Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну.

Раніше ми писали, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що загинув Герой із Дніпропетровської області Сергій Леонтьєв. Також читайте, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.