RU
Головна
Дніпро
20:27, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Caption Ось і пролетіло літо, якого не було. Час зустрічати осінь. Зелене листя вже почало, потроху, фарбуватись у жовтий.  Інформатор вдягся дещо тепліше, озброївся фотоапаратом і поїхав фотографувати природу нашого міста. Що можна зробити восени, щоб не нудьгувати?  Підготуйте до осені гардероб. Не тільки свій, а й усіх членів сім'ї. Складіть простий, організований гардероб, що складається з речей, які підходять Вам та адаптовані до Вашого образу життя. Почніть вивчати щось нове, те що Вас завжди цікавило, але Ви ніколи не знаходили часу. Освойте нові навички, заведіть хобі, почніть вчити іноземну мову, готувати страви різних кухонь. Пізнавайте щось нове: плетіння, вишивання, декупаж, аплікації, миловаріння. Робіть разом з рідними різні вироби для прикраси Вашого будинку, використовуйте для роботи природні матеріали. Оновлення планів та графіків. Завислі в невизначеності справи і завдання тиснуть на нас, заважають руху вперед. Тому складіть список всіх своїх незакінчених справ і прийміть рішення по кожному: доведіть до кінця або відмовтеся від їх виконання і викиньте все непотрібне з голови. Складіть список книг для читання осінніми вечорами. Заведіть традицію кожні вихідні читати якусь цікаву книгу під жовтим світлом торшера - можна що-небудь загадкове, містичне, з привидами і старовинними замками. Складіть план харчування. Кожен з нас по-різному підходить до планування меню, але активність в цьому питанні дозволить Вам краще харчуватися, уникнути нездорових перекусів, зберегти гроші і поліпшити настрій в цілому. Виберіть день тижня, коли Ви не сильно завантажені, виділіть собі 1-2 години і посидьте зі своїми кулінарними книгами над складанням меню на тиждень.  Заведіть "Щоденник подяки". Щоденний ритуал записів в "Щоденник подяки" - простий спосіб закінчити день на позитивній ноті. І навіть якщо у Вас був "той ще день", завжди можна згадати щось, за що можна подякувати собі і своєму життю (хоча б за те, що Ви без пригод дісталися до роботи). Ваші записи будуть нагадувати Вам, що все не так погано, як здається. Аж голова поморочиться  Пухнасті  Величні хвилі На пляж  У повітрі пахне осінню  Ще квітнуть  Фантазія малює  Красиві Вже засихають  Театр тіней Простір Надихає   Ліс і небо    Caption Вид на правий берег  Похилилась над водою  У відображені   Раніше ми писали про те, який у Дніпрі був яскравий захід сонця. Також повідомляли, що у Дніпрі був сильний вітер. 

Осінь потроху фарбує дерева у жовтий: як виглядає природа у Дніпрі осіннім днем

Читать на русском
Осінь потроху фарбує дерева у жовтий: як виглядає природа у Дніпрі осіннім днем

Фото природи Дніпра

Красиві
Caption

Ось і пролетіло літо, якого не було. Час зустрічати осінь. Зелене листя вже почало, потроху, фарбуватись у жовтий. 

Інформатор вдягся дещо тепліше, озброївся фотоапаратом і поїхав фотографувати природу нашого міста.

Що можна зробити восени, щоб не нудьгувати? 

Підготуйте до осені гардероб. Не тільки свій, а й усіх членів сім'ї. Складіть простий, організований гардероб, що складається з речей, які підходять Вам та адаптовані до Вашого образу життя.

Почніть вивчати щось нове, те що Вас завжди цікавило, але Ви ніколи не знаходили часу. Освойте нові навички, заведіть хобі, почніть вчити іноземну мову, готувати страви різних кухонь. Пізнавайте щось нове: плетіння, вишивання, декупаж, аплікації, миловаріння. Робіть разом з рідними різні вироби для прикраси Вашого будинку, використовуйте для роботи природні матеріали.

Оновлення планів та графіків. Завислі в невизначеності справи і завдання тиснуть на нас, заважають руху вперед. Тому складіть список всіх своїх незакінчених справ і прийміть рішення по кожному: доведіть до кінця або відмовтеся від їх виконання і викиньте все непотрібне з голови.

Складіть список книг для читання осінніми вечорами. Заведіть традицію кожні вихідні читати якусь цікаву книгу під жовтим світлом торшера - можна що-небудь загадкове, містичне, з привидами і старовинними замками.

Складіть план харчування. Кожен з нас по-різному підходить до планування меню, але активність в цьому питанні дозволить Вам краще харчуватися, уникнути нездорових перекусів, зберегти гроші і поліпшити настрій в цілому. Виберіть день тижня, коли Ви не сильно завантажені, виділіть собі 1-2 години і посидьте зі своїми кулінарними книгами над складанням меню на тиждень. 

Заведіть "Щоденник подяки". Щоденний ритуал записів в "Щоденник подяки" - простий спосіб закінчити день на позитивній ноті. І навіть якщо у Вас був "той ще день", завжди можна згадати щось, за що можна подякувати собі і своєму життю (хоча б за те, що Ви без пригод дісталися до роботи). Ваші записи будуть нагадувати Вам, що все не так погано, як здається.

Аж голова поморочиться
Аж голова поморочиться 
Пухнасті
Пухнасті 
Величні хвилі
Величні хвилі
На пляж
На пляж 
У повітрі пахне осінню
У повітрі пахне осінню 
Ще квітнуть
Ще квітнуть 
Фантазія малює
Фантазія малює 
Красиві
Красиві
Вже засихають
Вже засихають 
Театр тіней
Театр тіней
Простір
Простір
Надихає
Надихає

 

Ліс і небо
Ліс і небо 

 

Готуймось до зими
Caption
Вид на правий берег
Вид на правий берег 
Похилилась над водою
Похилилась над водою 
У відображені
У відображені 

 Раніше ми писали про те, який у Дніпрі був яскравий захід сонця. Також повідомляли, що у Дніпрі був сильний вітер. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.