RU
Головна
Дніпро
20:03, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер яскравий захід сонця змусив Дніпрян зупинитись і затамувати подих. Небо спочатку переливалось ванільними кольорами. А потім стало яскраво помаранчевий.  Інформатор зібрав з соцмереж найяскравіші світлини заходу сонця. Захід сонця — це явище, що супроводжується зникненням сонця за горизонтом. Захід Сонця часто барвистіший за його схід, з яскравішими червоними і помаранчевими відтінками.  Чарівно  Яскраво @petrushkow Дуже гарно @dmytro_pop Vlad Malko Ліза Светлова @li_ovcharova Неймовірно  Руслана Левченко Денис Чубченко  Гарного вечора  Раніше ми писали про те, що спортсменка з Дніпра перемогла на Міжнародному турнірі з бодібілдингу в Іспанії. Також ми казали, що кондитер із Дніпра зробив торт у вигляді храму. 

У Дніпрі був яскравий захід сонця: фото з соцмереж

Читать на русском
У Дніпрі був яскравий захід сонця: фото з соцмереж

Захід сонця у Дніпрі

У четвер яскравий захід сонця змусив Дніпрян зупинитись і затамувати подих. Небо спочатку переливалось ванільними кольорами. А потім стало яскраво помаранчевий. 

Інформатор зібрав з соцмереж найяскравіші світлини заходу сонця.

Захід сонця — це явище, що супроводжується зникненням сонця за горизонтом. Захід Сонця часто барвистіший за його схід, з яскравішими червоними і помаранчевими відтінками. 

Чарівно
Чарівно 
Яскраво
Яскраво
@petrushkow
@petrushkow
Дуже гарно
Дуже гарно
@dmytro_pop
@dmytro_pop
Vlad Malko
Vlad Malko
Ліза Светлова
Ліза Светлова
@li_ovcharova
@li_ovcharova
Неймовірно
Неймовірно 
Руслана Левченко
Руслана Левченко
Денис Чубченко
Денис Чубченко 
Гарного вечора
Гарного вечора 

Раніше ми писали про те, що спортсменка з Дніпра перемогла на Міжнародному турнірі з бодібілдингу в Іспанії. Також ми казали, що кондитер із Дніпра зробив торт у вигляді храму. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.