RU

Особливості вибору корму для стерилізованих кішок

Читать на русском

Читать на русском
Особливості вибору корму для стерилізованих кішок
Стерилізовані кішки - як вибрати корм

Домашні вихованці відрізняються грайливою вдачею. Кішки люблять бігати, стрибати, полювати. Але після стерилізації їх характер помітно змінюється. Вони стають спокійнішими, воліють сон і частіше підходять до миски за їжею. Така поведінка обумовлена ​​змінами гормонального фону. Через операцію у кішок перестає вироблятися естроген. Гормон впливає не тільки на статеву систему вихованця, а й почуття насичення та засвоєння поживних речовин. Підібравши правильний корм для кішок, дбайливі господарі допоможуть своїй улюблениці впоратися зі змінами в організмі. 

Раціон для здоров'я

Апетит вихованця росте відразу після операції. Вже в першу добу кішки з'їдають на 18% більше корму. Неправильно підібраний раціон збільшує ризик ожиріння, що тягне за собою низку додаткових проблем: хвороби суглобів, поява діабету та серцево-судинних захворювань. 

Правильний калораж

Корм для стерилізованих кішок допомагає забезпечити збалансований раціон. Порції для вихованців відрізняються зниженою калорійністю. Такий ефект досягається за рахунок зменшення кількості жирів. У складі корму їх 12-14%. У харчуванні для звичайних кішок жирів більше – 17–20%. Дотримання дефіциту калорій допоможе улюблениці не набрати зайві кілограми.

Корисні речовини

У корми для стерилізованих вихованців додають додаткові елементи, які допомагають травленню та запобігають розвитку хвороб. У тому числі:

  1. Білок - дозволяє швидше відновитися і зміцнює організм.
  2. L-карнітин - сприяє окисленню жирів, перетворюючи їх на енергію.
  3. Харчові волокна - дають відчуття ситості.
  4. Мікроелементи - фосфор, магній, кальцій. Для загального зміцнення організму.

Речовини сприяють гарному засвоєнню їжі, а також допомагають організму кішки відновитися після операції та правильно функціонувати.

Сухі та вологі корми після стерилізації

Виробники харчування для домашніх вихованців випускають лінійки для прооперованих кішок. У тому числі:

  • Royal Canin Neutered Satiety Balance;
  • Pro Plan Sterilised Adult Renal;
  • Cat Chow Sterilised Cat Chicken;
  • Natyka Instinct Sterilized;
  • Club 4 Paws Premium Sterilised Chicken.

В асортименті представлені вологі та сухі варіанти. Спеціалізоване харчування дозволить забезпечити збалансований та наповнений корисними елементами раціон для улюблениці. Ваша кішка буде здоровою та повною енергії.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.