RU
Головна
Дніпро
16:49, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Днями на сайті "Наші гроші" вийшов матеріал, в якому повідомляли, що за результатами тендеру КП «Дніпроводоканал» уклало угоду з фірмою «СК «Стройінвест». Начебто для закупівлі генераторів за завищеними цінами. Так, за даними системи "Prozorro", комунальне підприємство міськради планувало закуповувати дизельні та бензинові генератори на суму у 327 мільйони гривень. Утім, у комунальному підприємстві заявили, що угоду скасовують.  Протягом року у Дніпро мали б доставити 157 різних генераторів. На тендер "відгукнулися" три постачальники, - пише Інформатор із посиланням на публікацію КП "Дніпроводоканал".  За даними комунальників учасниками торгів стали: ТОВ "М.Б.", ПП "РОСТРАНС" та ТОВ СК "СТРОЙІНВЕСТ". Пропозиції перших двох учасників відхилили через невідповідність вимогам торгів.  "Комунальне підприємство обрало переможця, чия пропозиція відповідала повністю усім вимогам, що зазначались у тендерній документації. Жодних скарг, щодо прозорості проведення процедури торгів від учасників аукціону не надходило", - зазначено в публікації.  Утім, після аналізу ринку та цінових пропозицій КП «Дніпроводоканал» після укладання договору не надало жодної заявки на постачання продукції. "Також, усвідомлюючи відповідальність щодо економічного та раціонального використання коштів, жодних оплат з бюджетних коштів за даним договором не перераховувались та не плануються надалі. Згідно з чинним законодавством розпочата процедура ініціювання скасування договору №36Т від 17.01.2023", - додали у КП. Писали ми й про те, що мер Дніпра Філатов розповів про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки. Також читайте, що мер Дніпра Філатов поспілкувався з постраждалими внаслідок ракетної атаки. Платон Бережний

Перевірка чуток: чи правда, що КП у Дніпрі планувало закупити генератори за завищеними цінами

Читать на русском

Читать на русском
Перевірка чуток: чи правда, що КП у Дніпрі планувало закупити генератори за завищеними цінами
Вже розпочали процедуру ініціювання скасування договору

Днями на сайті "Наші гроші" вийшов матеріал, в якому повідомляли, що за результатами тендеру КП «Дніпроводоканал» уклало угоду з фірмою «СК «Стройінвест». Начебто для закупівлі генераторів за завищеними цінами. Так, за даними системи "Prozorro", комунальне підприємство міськради планувало закуповувати дизельні та бензинові генератори на суму у 327 мільйони гривень. Утім, у комунальному підприємстві заявили, що угоду скасовують. 

Протягом року у Дніпро мали б доставити 157 різних генераторів. На тендер "відгукнулися" три постачальники, - пише Інформатор із посиланням на публікацію КП "Дніпроводоканал". 

За даними комунальників учасниками торгів стали: ТОВ "М.Б.", ПП "РОСТРАНС" та ТОВ СК "СТРОЙІНВЕСТ".

Пропозиції перших двох учасників відхилили через невідповідність вимогам торгів. 

"Комунальне підприємство обрало переможця, чия пропозиція відповідала повністю усім вимогам, що зазначались у тендерній документації. Жодних скарг, щодо прозорості проведення процедури торгів від учасників аукціону не надходило", - зазначено в публікації. 

Утім, після аналізу ринку та цінових пропозицій КП «Дніпроводоканал» після укладання договору не надало жодної заявки на постачання продукції.

"Також, усвідомлюючи відповідальність щодо економічного та раціонального використання коштів, жодних оплат з бюджетних коштів за даним договором не перераховувались та не плануються надалі. Згідно з чинним законодавством розпочата процедура ініціювання скасування договору №36Т від 17.01.2023", - додали у КП.

Писали ми й про те, що мер Дніпра Філатов розповів про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки. Також читайте, що мер Дніпра Філатов поспілкувався з постраждалими внаслідок ракетної атаки.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.