RU
Головна
Дніпро
14:41, 28 Липня
Информатор UA

Интро

У середу, 27 липня, у Донецькій області, під час виконання службового завдання, загинули троє поліцейських Олександр Коваленко, Петро Андрійченко та Сергій Кущевський. Трохи згодом стало відомо про смерть ще одного поліцейського - Андрія Седченка. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП Дніпропетровської області. Андрій Седченко почав свій шлях у правоохоронних органах в 1998 році з посади молодшого інспектора-кінолога відділення карного розшуку Жовтоводського міського відділу міліції. Майже 15 років він працював оперативним черговим чергової частини. У 2021 році був призначений на посаду інспектора режимно-секретного сектору Камянського районного управління поліції. Мав стаж роботи в органах внутрішніх справ майже 24 роки. У червні йому виповнилося 45 років. "Він був чуйним та відданим справі. Без люблячого чоловіка і батька залишились дружина та син. Тяжка втрата для рідних, близьких та колег. Сумуємо. Співчуваємо. Герої не вмирають, вони завжди у наших серцях. Вічна память", - написали у пресслужбі поліції. Раніше ми писали, щоу Дніпропетровській області попрощалися с загиблим десантником з 25-ої бригади Миколою Дуєнковим.Також ми розповідали, щоу боях за Україну загинув військовий з Дніпропетровської області Олексій Паньков. Ярослав Жахалов

Під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Кам'янського

Читать на русском

Під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Кам'янського

Читать на русском
Під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Кам'янського

Під час несення служби у Донецькій області загинув поліцейський з Кам'янського

У середу, 27 липня, у Донецькій області, під час виконання службового завдання, загинули троє поліцейських – Олександр Коваленко, Петро Андрійченко та Сергій Кущевський. Трохи згодом стало відомо про смерть ще одного поліцейського - Андрія Седченка.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП Дніпропетровської області. Андрій Седченко почав свій шлях у правоохоронних органах в 1998 році з посади молодшого інспектора-кінолога відділення карного розшуку Жовтоводського міського відділу міліції. Майже 15 років він працював оперативним черговим чергової частини. У 2021 році був призначений на посаду інспектора режимно-секретного сектору Кам’янського районного управління поліції. Мав стаж роботи в органах внутрішніх справ майже 24 роки. У червні йому виповнилося 45 років. "Він був чуйним та відданим справі. Без люблячого чоловіка і батька залишились дружина та син. Тяжка втрата для рідних, близьких та колег. Сумуємо. Співчуваємо. Герої не вмирають, вони завжди у наших серцях. Вічна пам’ять", - написали у пресслужбі поліції.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області попрощалися с загиблим десантником з 25-ої бригади Миколою Дуєнковим. Також ми розповідали, що у боях за Україну загинув військовий з Дніпропетровської області Олексій Паньков.

Ярослав Жахалов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.