RU
Головна
Область
13:00, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

Окупанти продовжують атакувати нашу область. Так, 27 листопада ворог запустив дві ракети по Лозуватській громаді. Вони влучили у транспортну критичну інфраструктуру. Окрім залізної дороги, також пошкоджені приватні будинки. Вікна, двері та дахи посічені уламками.На щастя, люди не постраждали. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Євгена Ситниченка, начальника Криворізької районної військової адміністрації. В ефірі національного телемарафону Євген Ситниченко відмітив, що попереду - довга та велика робота з відновлення. Довгий час колії не будуть працювати, бо руйнування значні. На місці працюють рятувальники та комунальні служби. Нагадаємо, раніше ми писали, як минула ніч на 27 листопада у Дніпропетровській області. Також читайте, що у Дніпрі постраждалі розповіли про наслідки ранкового ракетного удару.

Під Кривим Рогом війська рф зруйнували залізну дорогу

Читать на русском

Читать на русском
Під Кривим Рогом війська рф зруйнували залізну дорогу
Внаслідок ворожого удару пошкоджена залізна дорога під Кривим Рогом

Окупанти продовжують атакувати нашу область. Так, 27 листопада ворог запустив дві ракети по Лозуватській громаді. Вони влучили у транспортну критичну інфраструктуру.

Окрім залізної дороги, також пошкоджені приватні будинки. Вікна, двері та дахи посічені уламками.На щастя, люди не постраждали. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Євгена Ситниченка, начальника Криворізької районної військової адміністрації.

В ефірі національного телемарафону Євген Ситниченко відмітив, що попереду - довга та велика робота з відновлення. Довгий час колії не будуть працювати, бо руйнування значні. На місці працюють рятувальники та комунальні служби.

Нагадаємо, раніше ми писали, як минула ніч на 27 листопада у Дніпропетровській області. Також читайте, що у Дніпрі постраждалі розповіли про наслідки ранкового ракетного удару.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.