Під прицілом – станція у Дніпропетровській області: під час атаки БпЛА рф пошкодив електровоз

Під прицілом – станція у Дніпропетровській області: під час атаки БпЛА рф пошкодив електровоз
Під час атаки ворог спрямував БпЛА на станцію у Дніпропетровській області

У ніч на 5 травня росіяни запустили БпЛА у напрямку Дніпропетровської області. У 5 районах, зокрема Дніпрі, лунали вибухи. Виявилося, що ворог вдарив й по станції у регіоні. Пошкоджений електровоз, який знаходився на колії. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію віцепрем'єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби. 

“Поїзд було зупинено попередньо через дронову небезпеку. Тож працівники так само були завчасно попереджені та перебували в укритті. Постраждалих немає.

Навіть у цих умовах захищаємо людей. Залізниця працює. Рух триває”, – написав Олексій Кулеба. 

Він додав, що також армія рф атакувала та знищила вагон у Харківській області. У Полтавській області БпЛА влучив між коліями поруч із тепловозом. На щастя, всюди минулося без постраждалих. 

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області через загрозу ворожого удару зупиняли потяг «Запоріжжя – Перемишль». Також читайте, що «Укрзалізниця» змінила умови повернення коштів пасажирам. Писали ми й про те, що у Дніпрі у парку Глоби запрацювала дитяча залізниця.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити