RU

Під снігом: СК “Дніпро-1” не зміг переграти ЛНЗ

Матч чемпіонату України між "Дніпром-1" та ЛНЗ завершився внічию

У вівторок, 12 березня, у Ковалівці на домашньому стадіоні команди “Колос” зустрілися ЛНЗ та “Дніпро-1”. Клуби так і не змогли виявити сильнішого у матчі 21-го туру Української Прем’єр-Ліги. Гра завершилася внічию 1:1.

Матч відбувався під мокрим снігом, тож видовищного протистояння можна було і не очікувати. Перший тайм завершився з рахунком 0:0 і майже за відсутності гольових моментів. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК “Дніпро-1”.

На початку другого тайму “Дніпро-1” вийшов вперед у рахунку. Після прострілу з флангу Гуцуляк поборовся із захисниками і від нього м’яч відскочив до Філіппова, який і забив. Це вже восьмий гол форварда в чемпіонаті.

Проте менше ніж за 10 хвилин ЛНЗ відігрався. Після кутового Саліху заніс м’яч у ворота команди з Дніпра, випередивши Філіппова. До фінального свистка обидві команди змарнували свої можливості здобути перемогу - нічия 1:1.

На грі був присутній головний тренер збірної України Сергій Ребров. Навряд чи його вразив такий рівень гри команд. Тренер СК «Дніпро-1» Сергій Ревут зазначив, що на полі все відбувалося не так, як планували у СК.

Важка гра була. Сьогодні ми на перемогу не заслуговували. Юрій Вільйович провів після матчу бесіду з хлопцями і ця розмова була важкою.

Гра складувалася для нас так, як ми не планували. Нажаль, зараз ми не можемо підсилити гру замінами, адже у нас багато травмованих футболістів, а молодь, яка і виходить на заміну, ще не готова грати у повній мірі на такому рівні. Можливо, трошки пізніше вони заграють”, - розповів Сергій Ревут.

Сергій Ребров був присутній на цьому матчі

Через цю нічию “Дніпро-1” не зміг наздогнати “Шахтар” та “Кривбас” у турнірній таблиці чемпіонату. Після 21 туру СК має 39 очок в активі й займає третю сходинку. Проте випередити команду з Дніпра може ще й “Динамо”, у якого 3 матчі в запасі і лише на 1 пункт менше.

ЛНЗ ж набрав 25 очок після 20 зіграних матчів й тимчасово піднявся на 8 місце, випередивши “Колос”, у якого є гра у запасі.