RU
Головна
Дніпро
09:31, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

Поліція Павлограда розшукує 14-річну Дарину Гулик. 25 вересня дівчинка пішла гуляти і не повернулася додому. Останній раз її бачили приблизно о 15:00. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Прикмети: на вигляд 15-16 років, середньої статури, світло-русяве волосся, очі карі. Була одягнена: темно-зелена кофта, сині джинси, кросівки чорні з білою подошвою, мала при собі чорну сумку. Оновлено: дівчинку розшукали. З нею все у порядку. Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Пішла гуляти і не повернулася: у Дніпропетровській області розшукують 14-річну дівчинку

Читать на русском

Будь-яка інформація може бути корисною

Читать на русском
Пішла гуляти і не повернулася: у Дніпропетровській області розшукують 14-річну дівчинку

Будь-яка інформація може бути корисною

Поліція Павлограда розшукує 14-річну Дарину Гулик. 25 вересня дівчинка пішла гуляти і не повернулася додому. Останній раз її бачили приблизно о 15:00.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Прикмети: на вигляд 15-16 років, середньої статури, світло-русяве волосся, очі карі.

Була одягнена: темно-зелена кофта, сині джинси, кросівки чорні з білою подошвою, мала при собі чорну сумку.

Оновлено: дівчинку розшукали. З нею все у порядку.

Раніше ми писали, що 18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник. Також читайте, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.