RU
Головна
Дніпро
22:01, 16 Січня
Информатор UA

Интро

Водії у Дніпрі не перестають дивувати громадськість своєю вигадливістю та творчими поривами. Керманичі залишають своїх “ластівок” на пішохідних переходах, тротуарах, а інколи навіть блокують проїзд спецтранспорту.  У Дніпрі за правилами паркування невпинно слідкують інспектори. Тільки за тодішню неділю фахівці склали 3236 штрафів за порушення правил паркування. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на єдиний паркувальний простір.  101 автівку злісних порушників паркування забрали на штрафмайданчик. Ваше авто можуть забрати на штрафмайданчик у наступних випадках:  за паркування на пішохідних переходах; за паркування на перехрестях; за паркування на тротуарах; за паркування на зупинках громадського транспорту; у випадку блокування руху іншого транспорту (насамперед екстрених служб або громадського транспорту).  Кожне з таких порушень обійдеться власнику авто від 2 110 до 2 410 гривень. Вартість зберігання автівки на штрафмайданчику за добу складає 144 грн, а штраф за порушення 680 грн. Пам’ятайте, що адміністративне стягнення накладається саме на власника машини, а не кермувальника. Будьте уважними на дорогах та не порушуйте ПДР.  Типу перейшов Трошки переплутав А далі як? Зьобру переїхав Не парикмахер, а підрізав Також не забудьте почитати про злісних порушників паркування минулого тижня. Окрім того, ми писали, що у Дніпрі невідомі на Шодуарівській облили кислотою 20 машин. Інформатор вирішив нагадати водіям, що означають сигнали регулювальника.

Пішохідні переходи, тротуари та автівка посеред дороги: топ “майстрів” із паркування за тиждень

Читать на русском

Читать на русском
Пішохідні переходи, тротуари та автівка посеред дороги: топ “майстрів” із паркування за тиждень
Керманичі не перестають дивувати інспекторів своєю винахідливістю

Водії у Дніпрі не перестають дивувати громадськість своєю вигадливістю та творчими поривами. Керманичі залишають своїх “ластівок” на пішохідних переходах, тротуарах, а інколи навіть блокують проїзд спецтранспорту. 

У Дніпрі за правилами паркування невпинно слідкують інспектори. Тільки за тодішню неділю фахівці склали 3236 штрафів за порушення правил паркування. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на єдиний паркувальний простір. 

101 автівку злісних порушників паркування забрали на штрафмайданчик. Ваше авто можуть забрати на штрафмайданчик у наступних випадках: 

  • за паркування на пішохідних переходах;
  • за паркування на перехрестях;
  • за паркування на тротуарах;
  • за паркування на зупинках громадського транспорту;
  • у випадку блокування руху іншого транспорту (насамперед екстрених служб або громадського транспорту). 

Кожне з таких порушень обійдеться власнику авто від 2 110 до 2 410 гривень. Вартість зберігання автівки на штрафмайданчику за добу складає 144 грн, а штраф за порушення 680 грн. Пам’ятайте, що адміністративне стягнення накладається саме на власника машини, а не кермувальника. Будьте уважними на дорогах та не порушуйте ПДР. 

Типу перейшов
Типу перейшов
Трошки переплутав
Трошки переплутав
А далі як?
А далі як?
Зьобру переїхав
Зьобру переїхав
Не парикмахер, а підрізав
Не парикмахер, а підрізав

Також не забудьте почитати про злісних порушників паркування минулого тижня. Окрім того, ми писали, що у Дніпрі невідомі на Шодуарівській облили кислотою 20 машин. Інформатор вирішив нагадати водіям, що означають сигнали регулювальника.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.