RU
Головна
Україна
08:03, 20 Грудень
Информатор UA

Интро

Через постійні ворожі атаки по критичній інфраструктурі в Україні є серйозні проблеми з електропостачанням. А без світла не працюють і світлофори на дорогах. Для безпеки дорожнього руху виходять регулювальники, які  допомагають водіям спокійно проїхати перехрестя, а пішоходам — безпечно перейти дорогу. Нагадаємо, як розрізняти рухи патрульних поліціянтів. Детально сигнали регулювальника прописані в пункті 8.8 ПДР України. Однак через збільшення аварійних ситуацій, які спричиненні відсутністю світла, про необхідність знань сигналів регулювальника нагадують і в Патрульній поліції України, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Якщо регулювальник стоїть до вас обличчям чи спиною, а руки його розведені вбік, опущені донизу, або зігнута перед грудьми права рука з жезлом (червоним диском) вліво – рух заборонено в усі сторони. Фото: Патрульна поліція України Коли регулювальник стоїть обличчям до вас. Його права рука, що тримає жезл (червоний диск), витягнута вперед – прямо їхати не можна, однак можна їхати праворуч. Фото: Патрульна поліція України Якщо рука регулювальника з жезлом піднята вгору – будьте готові, що зараз рух на перехресті зміниться. Автомобілі та пішоходи мають покинути перехрестя, рух транспорту заборонено. Фото: Патрульна поліція України Регулювальник стоїть до вас лівим боком з витягнутою вперед рукою з жезлом – їхати можна у будь-якому напрямку: направо, наліво, прямо, а також розвертатися.  Фото: Патрульна поліція України Якщо регулювальник стоїть правим боком до вашої машини, а його руки опущені донизу, витягнуті по сторонах або зігнуті і притиснуті до грудей – їхати можна прямо або направо, спочатку пропустивши пішоходів. Такий сигнал означає зелене світло світлофора, але із забороною лівого повороту. Фото: Патрульна поліція України Додамо, коли регулювальник регулює дорожній рух на перехресті, його жести мають пріоритет над сигналами світлофора та відповідними дорожніми знаками.  Раніше ми писали, як не нашкодити своїм очам, коли немає світла. Також ми показували, як Дніпро переживає новий блекаут.

Світлофор на працює, а їхати треба: що означають сигнали регулювальника

Читать на русском

Читать на русском
Світлофор на працює, а їхати треба: що означають сигнали регулювальника
Що потрібно знати водіям, аби безпечно проїхати, коли світлофори не працюють

Через постійні ворожі атаки по критичній інфраструктурі в Україні є серйозні проблеми з електропостачанням. А без світла не працюють і світлофори на дорогах. Для безпеки дорожнього руху виходять регулювальники, які  допомагають водіям спокійно проїхати перехрестя, а пішоходам — безпечно перейти дорогу. Нагадаємо, як розрізняти рухи патрульних поліціянтів.

Детально сигнали регулювальника прописані в пункті 8.8 ПДР України. Однак через збільшення аварійних ситуацій, які спричиненні відсутністю світла, про необхідність знань сигналів регулювальника нагадують і в Патрульній поліції України, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

 1. Якщо регулювальник стоїть до вас обличчям чи спиною, а руки його розведені вбік, опущені донизу, або зігнута перед грудьми права рука з жезлом (червоним диском) вліво – рух заборонено в усі сторони.
  Фото: Патрульна поліція України
  Фото: Патрульна поліція України
 2. Коли регулювальник стоїть обличчям до вас. Його права рука, що тримає жезл (червоний диск), витягнута вперед – прямо їхати не можна, однак можна їхати праворуч.
  Фото: Патрульна поліція України
  Фото: Патрульна поліція України
 3. Якщо рука регулювальника з жезлом піднята вгору – будьте готові, що зараз рух на перехресті зміниться. Автомобілі та пішоходи мають покинути перехрестя, рух транспорту заборонено.
  Фото: Патрульна поліція України
  Фото: Патрульна поліція України
 4. Регулювальник стоїть до вас лівим боком з витягнутою вперед рукою з жезлом – їхати можна у будь-якому напрямку: направо, наліво, прямо, а також розвертатися. 
  Фото: Патрульна поліція України
  Фото: Патрульна поліція України
 5. Якщо регулювальник стоїть правим боком до вашої машини, а його руки опущені донизу, витягнуті по сторонах або зігнуті і притиснуті до грудей – їхати можна прямо або направо, спочатку пропустивши пішоходів. Такий сигнал означає зелене світло світлофора, але із забороною лівого повороту.
Фото: Патрульна поліція України
Фото: Патрульна поліція України

Додамо, коли регулювальник регулює дорожній рух на перехресті, його жести мають пріоритет над сигналами світлофора та відповідними дорожніми знаками. 

Раніше ми писали, як не нашкодити своїм очам, коли немає світла. Також ми показували, як Дніпро переживає новий блекаут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.