RU

Питання до ортодонтів з Дніпра: чесні відповіді від професіоналів про брекети

Читать на русском

Читать на русском
Питання до ортодонтів з Дніпра: чесні відповіді від професіоналів про брекети
Відповіді на 7 запитань щодо брекетів від Н+

Сім запитань до ортодонтів щодо брекетів. Чесні відповіді від професіоналів мережі стоматологій НПЛЮС з досвідом у понад 12 років.

1. Що треба для того, щоб встановити брекети?

"По-перше, треба прийти на консультацію до лікаря, та зрозуміти, чи довіряєте ви йому як фахівцю та чи подобається він вам, як людина. Тому що ортодонтичне лікування - процес довготривалий і бачитися ви будете раз на 1-2 місяці, а інколи й частіше. Далі лікар зробить відбитки ваших щелеп, та відправить вас на рентген-обстеження. Вам доведеться перед початком ортодонтіі пролікувати всі зуби, та видалити зуби мудрості. І все".

2. Чи боляче встановлювати брекети?

"Ні, встановлення брекетів - це сама безболісна процедура в стоматології, тому що лікар просто фіксує кожен замок на матеріал".

3. Чи пошкоджують брекети зуби?

"Це найпоширеніше запитання від пацієнтів, тому що інтернет просто розривається від страшних фото зубів після зняття брекетів. Але чомусь ніхто з авторів цих фото не пише, що вони просто не користувались пастою-щіткою впродовж всього терміну лікування. Я всіх попереджаю, що якщо ви будете погано доглядати за гігієною ваших зубів, то наприкінці ви отримаєте рівні, але повністю пошкоджені зуби. Тому це в руках тільки пацієнта".

4. Чому треба видаляти зуби мудрості?

"32 зуби на цей момент є атавізмом, тобто природа не бачить потреби в такій кількості зубів для сучасної людини, і тому дуже часто щелепа вже не може вмістити всі зуби. Ось зуби мудрості і прорізаються в такому положенні, що або просто заважають ортодонтичному лікуванню, або скупчують слабкіші передні зуби".

5. В якому віці можна ставити брекети?

"Мені вже не 17, або соромно ходити в брекетах після 40", - раніше я це чула частіше, але зараз пацієнт став більш інформованим та менш закомплексованим. Але я все ж таки відповім ще раз на це питання. Звичайно, швидше брекети вирівнюють зуби в підлітковому віці, але будь-який вік не є протипоказанням для лікування в ортодонта".

6. Що робити, якщо під час носіння брекетів потрібно буде лікувати зуби, або видаляти?

"Якщо ви лікуєтесь в клініці, де є всі спеціалісти, то це зовсім не є проблемою, бо ортодонт завжди може зняти дугу для того, щоб терапевту або хірургу було зручно працювати".

7. Як довго мені ходити з брекетами?

"Це моє найулюбленіше запитання, тому що відповідь ніколи не буде правдивою. Є середні терміни лікування, які я можу називати, але кожна людина - індивідуальна, індивідуальний кожен випадок, тому термін може як продовжитись, так і скоротитись".

Топ-7 запитань щодо брекетів
Топ-7 запитань щодо брекетів

Будьте терплячі - і вам обовʼязково сподобається ортодонтичне лікування!

І наостанок, хочемо поділитись гарною новиною. Мережа стоматологій НПЛЮС стає ближче і зручніше для кожного. У 2023 році відкрились 2 стоматології на лівому березі Дніпра: проспект Петра Калнишевського, 36 та проспект Слобожанський, 14б. Та одна стоматологія з'явилась на правому березі: ж/м Парус, вулиця Моніторна, 7. В планах відкриття ще двох стоматологій.

"Можете звертатись до наших досвідчених спеціалістів. Більше інформації можна знайти на нашому сайті nplus.com.ua", - зазначили у Н+.

Мережа стоматологій НПЛЮС
Мережа стоматологій НПЛЮС
В планах відкриття ще двох стоматологій Н+
В планах відкриття ще двох стоматологій Н+

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.