Через півтора року невідомості прояснилася доля 44-річного Максима Свічки. Загибель Захисника з Дніпропетровської області підтвердила ДНК-експертиза. У чоловіка залишилися дружина та п’ятеро дітей.
Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Жовтоводську міську раду.
Максим народився 9 лютого 1980 року у Соледарі Донецької області. Там навчався, здобув фахову освіту, відслужив в армії, а у 2006 році переїхав до Жовтих Вод. Чоловік працював трактористом на різних підприємствах міста, а 1 лютого 2023 року став на захист України.
Чоловік служив стрільцем-снайпером механізованого взводу. Він виконував бойові завдання на Донецькому та Харківському напрямках. Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Побєда Донецької області 27 квітня 2024 року зв’язок із Захисником обірвався, тоді відбувся потужний ворожий обстріл.
Лише у 2025 році, після обміну тілами загиблих військових, ДНК-тест підтвердив загибель Максима Свічки. Із Захисником попрощалися у Жовтих Водах 21 жовтня.
Інформатор висловлює щирі співчуття родині військового. Вічна шана!
Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області попрощалися з бійцем Іваном Гребішковим. Окрім того, рятуючи побратима, загинув 21-річний співак з Дніпра Данило Павлішин. Розповідали ми й про те, що в регіоні попрощалися із Захисником Олексієм Чеховичем.