RU
Головна
Україна
16:22, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Снайпери 35-ї бригади тепер зможуть швидше маневрувати між локаціями для виконання бойових завдань. Про це у своєму Facebook написав підприємець і волонтер Юрій Голик. Разом із військовослужбовцем Олександром Карпюком він передав морпіхам 35-ї бригади, які працюють по окупантах в Донецькій області, мікроавтобусом Hyundai. Юрій Голик зазначає, усіляка допомога бійцям – це найменше, чим українці можуть віддячити їм за роботу. “На цих фото ви бачите морпіхів 35-ї бригади, чиє завдання точними пострілами перетворювати поганих росіян на хороших росіян. Цим бійцям ми з Serg Marco (Олександром Карпюком) допомагали зі зброєю та спорядженням: гвинтівки, приціли, загальне спорядження. А сьогодні автопарк їхнього підрозділу поповнився мікроавтобусом Hyundai, який допоможе у швидкому переміщенні групи снайперів між бойовими локаціями”, – прокоментував Голик. Крім того, волонтер разом з колегами передав бійцям 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу, які також знищують російських окупантів на донецькому напрямку, два БПЛА Mavic 3. Платон Бережний

Плюс одне авто для снайперів: "хороших" росіян стане більше

Читать на русском

Читать на русском
Плюс одне авто для снайперів: "хороших" росіян стане більше
Мікроавтобус передали морпіхам 35-ї бригади

Снайпери 35-ї бригади тепер зможуть швидше маневрувати між локаціями для виконання бойових завдань. Про це у своєму Facebook написав підприємець і волонтер Юрій Голик.

Разом із військовослужбовцем Олександром Карпюком він передав морпіхам 35-ї бригади, які працюють по окупантах в Донецькій області, мікроавтобусом Hyundai. Юрій Голик зазначає, усіляка допомога бійцям – це найменше, чим українці можуть віддячити їм за роботу.

“На цих фото ви бачите морпіхів 35-ї бригади, чиє завдання точними пострілами перетворювати поганих росіян на хороших росіян. Цим бійцям ми з Serg Marco (Олександром Карпюком) допомагали зі зброєю та спорядженням: гвинтівки, приціли, загальне спорядження. А сьогодні автопарк їхнього підрозділу поповнився мікроавтобусом Hyundai, який допоможе у швидкому переміщенні групи снайперів між бойовими локаціями”, – прокоментував Голик.

Крім того, волонтер разом з колегами передав бійцям 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу, які також знищують російських окупантів на донецькому напрямку, два БПЛА Mavic 3.

Платон Бережний

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.