Погода на 28 квітня: у Дніпрі буде хмарно з проясненнями

Погода на 28 квітня: у Дніпрі буде хмарно з проясненнями
Якою буде погода у Дніпрі у вівторок

У вівторок, 28 квітня, у Дніпрі похмуро. Сонце лише зрідка визиратиме з-за хмар. Попередньо, опадів синоптики не прогнозують. Атмосферний тиск складатиме від 750 до 751 міліметра ртутного стовпчика.

Зранку вологість повітря складає 61 - 66%, вдень становитиме 41 - 42%, а ввечері – 42 - 67%. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на sinoptik.ua. Швидкість вітру – до 5 метрів за секунду впродовж дня.

Вранці, близько 9:00, на стовпчиках термометрів побачимо 7° тепла. О 12:00 температура підвищиться до 12° вище нуля, о 15:00 – залишиться на тій же позначці. Увечері, близько 21:00, надворі буде 8° зі знаком «плюс».

Сонце зійшло о 5:26, а захід має відбутися о 19:49. Цікаво, що найвищу температуру цього дня зафіксували у 2012 році. Тоді вона сягнула 30° тепла. Найхолодніше було у 2025 році – 1° нижче нуля.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити