RU
Головна
Дніпро
15:12, 27 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі слідчі поліції та СБУ затримали на гарячому трьох учасників злочинної групи. Їх підозрюють у вимаганні грошей у підприємців. Група складалася з п’яти чоловіків, які діяли на території всієї Дніпропетровської області. Наразі шукають інших причетних. Підозрювані, погрожуючи фізичною розправою, вимагали у підприємців гроші. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на головне управління національної поліції в області та СБУ.  Трьох учасників злочинної групи (чоловіків віком 25, 42 та 43 роки) затримали 24 жовтня у Дніпрі, коли ті вимагали 500 доларів у місцевого жителя. Правоохоронці одразу обшукали їх автомобілі та місця проживання. Знайшли і вилучили майже мільйон гривень готівки в різній валюті, банківські картки, рації та незареєстровану зброю. Також конфіскували чотири автівки.  Усім затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання). Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі слідчі встановлюють їх спільників та інших потерпілих. За інформацією СБУ керував групою «злодій в законі» з кримінального середовища рф, який є вихідцем з Південного Кавказу. Підозрювані вимагали у підприємців гроші Правоохоронці вилучили майже мільйон гривень готівки в різній валюті Розшукують ще двох причетних Також ми писали, що у Дніпрі затримали підозрюваного у вбивстві 13-річного хлопця. Повідомляли ми й про те, що чоловік з рюкзаком служби доставку влаштував стрілянину і викрав 350 тисяч доларів. Раніше ми розповідали, як СБУ і прокуратура виявили корупційну схему у комунальному підприємстві Дніпра. 

Погрожували розправою і вимагали гроші у підприємців: в Дніпрі затримали злочинне угрупування

Читать на русском

Читать на русском
Погрожували розправою і вимагали гроші у підприємців: в Дніпрі затримали злочинне угрупування
Здирники вимагали гроші з підприємців Дніпра

У Дніпрі слідчі поліції та СБУ затримали на гарячому трьох учасників злочинної групи. Їх підозрюють у вимаганні грошей у підприємців. Група складалася з п’яти чоловіків, які діяли на території всієї Дніпропетровської області. Наразі шукають інших причетних.

Підозрювані, погрожуючи фізичною розправою, вимагали у підприємців гроші. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на головне управління національної поліції в області та СБУ

Трьох учасників злочинної групи (чоловіків віком 25, 42 та 43 роки) затримали 24 жовтня у Дніпрі, коли ті вимагали 500 доларів у місцевого жителя. Правоохоронці одразу обшукали їх автомобілі та місця проживання. Знайшли і вилучили майже мільйон гривень готівки в різній валюті, банківські картки, рації та незареєстровану зброю. Також конфіскували чотири автівки. 

Усім затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання). Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі слідчі встановлюють їх спільників та інших потерпілих. За інформацією СБУ керував групою «злодій в законі» з кримінального середовища рф, який є вихідцем з Південного Кавказу.

Підозрювані вимагали у підприємців гроші
Підозрювані вимагали у підприємців гроші
Правоохоронці вилучили майже мільйон гривень готівки в різній валюті
Правоохоронці вилучили майже мільйон гривень готівки в різній валюті
Розшукують ще двох причетних
Розшукують ще двох причетних

Також ми писали, що у Дніпрі затримали підозрюваного у вбивстві 13-річного хлопця. Повідомляли ми й про те, що чоловік з рюкзаком служби доставку влаштував стрілянину і викрав 350 тисяч доларів. Раніше ми розповідали, як СБУ і прокуратура виявили корупційну схему у комунальному підприємстві Дніпра. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.