RU
Головна
Область
19:31, 5 Лютого
Информатор UA

Интро

У боях під Бахмутом 28 січня не стало Токарева Олександра Анатолійовича. Він проходив службу на посаді водія в 93-й бригаді “Холодний Яр”. Чоловіку було 40 років.  У нього залишилися дружина і неповнолітній син. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Першотравенська.  Олександр народився та мешкав у селі Іванівка у Луганській області. Після початку повномасштабного вторгнення родина Токаревих переїхала у Дніпропетровську область та оселилася у Першотравенську.  З квітня він працював грозом на місцевій шахті “Першотравенське”. В грудні 2022 року його призвали до лав ЗСУ.  Він проходив службу водієм у 93-й ОМБР “Холодний Яр”. 28 січня він загинув під Бахмутом.  Рідні, близькі та побратими згадують Олександра як позитивну, світлу людину, надійного товариша та справжнього патріота. 3 лютого Олександра Героя провели в останню путь.  Раніше ми писали, що за незалежність України загинув старший навідник мінометного взводу, солдат 17–ї окремої танкової бригади ЗСУ Олександр Лисковський. Чоловіку було 50-років. Також Інформатор повідомляв, що помер старший лейтенант із Кам’янського Павло Балабаєв, у якого під час служби не витримало серце. Окрім того, писали й про те, що у боях за незалежність України не стало вчителя з Марганця Віталія Гордієнка.

Поїхав захищати рідний Донбас: на війні загинув “холодноярівець” Токарев Олександр

Читать на русском

Читать на русском
Поїхав захищати рідний Донбас: на війні загинув “холодноярівець” Токарев Олександр
У Захисника залишилися дружина і неповнолітній син

У боях під Бахмутом 28 січня не стало Токарева Олександра Анатолійовича. Він проходив службу на посаді водія в 93-й бригаді “Холодний Яр”. Чоловіку було 40 років

У нього залишилися дружина і неповнолітній син. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Першотравенська. 

Олександр народився та мешкав у селі Іванівка у Луганській області. Після початку повномасштабного вторгнення родина Токаревих переїхала у Дніпропетровську область та оселилася у Першотравенську. 

З квітня він працював грозом на місцевій шахті “Першотравенське”. В грудні 2022 року його призвали до лав ЗСУ.  Він проходив службу водієм у 93-й ОМБР “Холодний Яр”. 28 січня він загинув під Бахмутом. 

Рідні, близькі та побратими згадують Олександра як позитивну, світлу людину, надійного товариша та справжнього патріота. 3 лютого Олександра Героя провели в останню путь. 

Раніше ми писали, що за незалежність України загинув старший навідник мінометного взводу, солдат 17–ї окремої танкової бригади ЗСУ Олександр Лисковський. Чоловіку було 50-років. Також Інформатор повідомляв, що помер старший лейтенант із Кам’янського Павло Балабаєв, у якого під час служби не витримало серце. Окрім того, писали й про те, що у боях за незалежність України не стало вчителя з Марганця Віталія Гордієнка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.