RU
Головна
Дніпро
13:34, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора зібрала масштабну доказову базу на командира військового полку рф. Саме він причетний до серії ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України. Воєнним злочинцем є командир 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку дальньої авіації повітряно-космічних сил зс рф полковник Олег Тимошин. Загалом ворожі обстріли, здійснені за його наказом, призвели до загибелі 88 та поранення 240 мирних українців, - пише Інформатор, посилаючись на публікацію СБУ. Зокрема, саме він організував удар по житловому будинку у Дніпрі 14 січня цього року. У результаті обстрілу загинуло 46 людей, ще 79 – травмовано. Він же причетний до ракетного удару по торговельному центру у Кременчуку 27 червня минулого року. Тоді загинула 21 людина, поранено 77 мирних жителів. Також розслідування встановило, що за його вказівкою російські окупанти у травні обстріляли ракетами торговельний центр «Рів’єра» в Одесі та міський будинок культури у Лозовій Харківської області. А в липні Тимошин наказав вдарити по багатоповерховому житловому будинку та базі відпочинку «Годжи» в селищі Сергіївка на Одещині. Від обстрілу загинуло 14 людей, ще 30 – отримали важкі травми. Для серії повітряних атак використовувалися російські бомбардувальники-ракетоносці Ту-22М3 з крилатими ракетами Х-22 та Х-32. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Тимошину про підозру за чч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення. Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності. Раніше ми публікували імена загиблих від ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Також ми писали, що у трагедії в Дніпрі загинула родина з дитиною, яка переїхала з Токмака.

Покарані будуть усі: СБУ повідомила про підозру командиру авіаполку рф, який наказав вдарити по Дніпру

Читать на русском

Читать на русском
Покарані будуть усі: СБУ повідомила про підозру командиру авіаполку рф, який наказав вдарити по Дніпру
Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора зібрала масштабну доказову базу на командира військового полку рф. Саме він причетний до серії ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України. Воєнним злочинцем є командир 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку дальньої авіації повітряно-космічних сил зс рф полковник Олег Тимошин.

Загалом ворожі обстріли, здійснені за його наказом, призвели до загибелі 88 та поранення 240 мирних українців, - пише Інформатор, посилаючись на публікацію СБУ.

Зокрема, саме він організував удар по житловому будинку у Дніпрі 14 січня цього року. У результаті обстрілу загинуло 46 людей, ще 79 – травмовано.

Він же причетний до ракетного удару по торговельному центру у Кременчуку 27 червня минулого року. Тоді загинула 21 людина, поранено 77 мирних жителів.

Також розслідування встановило, що за його вказівкою російські окупанти у травні обстріляли ракетами торговельний центр «Рів’єра» в Одесі та міський будинок культури у Лозовій Харківської області.

А в липні Тимошин наказав вдарити по багатоповерховому житловому будинку та базі відпочинку «Годжи» в селищі Сергіївка на Одещині. Від обстрілу загинуло 14 людей, ще 30 – отримали важкі травми.

Для серії повітряних атак використовувалися російські бомбардувальники-ракетоносці Ту-22М3 з крилатими ракетами Х-22 та Х-32.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Тимошину про підозру за чч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності.

Раніше ми публікували імена загиблих від ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Також ми писали, що у трагедії в Дніпрі загинула родина з дитиною, яка переїхала з Токмака.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.