Потрібен лише мобільний телефон: у Дніпрі учнівський квиток став цифровим

Потрібен лише мобільний телефон: у Дніпрі учнівський квиток став цифровим
Учнівський квиток має два вигляди – фізичний та електронний

У Дніпрі впровадили цифровий аналог пластикового учнівського квитка. Скористатися ним можна у мобільному застосунку “єДніпро”. Таке нововведення має допомогти дітлахам, які губили свої картки. Адже їх перевипуск можна було зробити через 3 місяці після подання заяви.

Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

“Дніпро – перше місто в Україні, де впроваджено електронний учнівський. То ж тепер учнівський квиток має два вигляди – фізичний та електронний. Усі учні, що вже мають свій особистий документ, тепер можуть користуватись його електронним варіантом. Учнівський квиток доступний у додатку “єДніпро” в особистому акаунті батьків учнів”, — сказав директор КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста “єДніпро”» Артем Трапезніков.

Щоб скористатися застосунком “єДніпро”, його потрібно завантажити в App Store або Google Play. Даля зареєструватися або авторизуватися за номером телефону. Після чого потрібно перейти у розділ “Документ”, де з’явиться електронний квиток учня. 

“Якщо батьки заповнювали анкету на декількох дітей, то у додатку з’являться учнівські на кожну дитину окремо”, — зазначив Артем Трапезніков.

Він додав, що учнівські квитки бувають перехідними. Це коли учень переходить з молодшої школи в середню, чи з середньої в старшу. У такому разі квиток у пластиковому варіанті потрібно перевипустити, а у додаток він завантажиться автоматично. Зараз додаток “єДніпро” знаходиться на етапі бета-тестування. 

Якщо ви завантажили додаток, авторизувались, але в розділі “Документи” не з’явився учнівський вашої дитини, ви можете звертатись на гарячу лінію КП “єДніпро” за номерами: (067) 876-94-49, (050) 876-94-49, (063) 876-94-49.

Раніше ми писали, що в Україні пропонують дозволити школам залишати учнів на другий рік. Писали ми й про те, що у 2025 році в Україні припинять фінансувати малокомплектні школи. Також читайте, коли у 2025 році випускники складатимуть НМТ.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube