RU
Головна
Область
20:41, 26 Травня
Информатор UA

Интро

25 травня неподалік парку у Покровському районі Кривого Рогу чоловік напав на 16-річну дівчину. Він повалив її на землю, вдарив по голові та намагався зґвалтувати. Свідками злочину стали перехожі.  Вони зупинили та утримували гвалтівника до приїзду поліції. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Затриманим виявився 28-річний місцевий житель. Раніше він вже був засуджений за аналогічний злочин та низку інших правопорушень.  Нападнику повідомили про підозру за 3 частиною статті 15 та 3 частиною статті 152 (зґвалтування) ККУ. Йому обрали запобіжний захід — тримання під вартою.  Раніше ми писали, що у Дніпрі пацієнт напав на лікарку “швидкої”. Писали ми й про те, що у Новомосковську чоловік з сокирою напав на комунальників. Також читайте, що у Дніпрі чоловік пограбував та зґвалтував 18-річну дівчину. 

Повалив, вдарив та намагався зґвалтувати: у Кривому Розі чоловік напав на 16-річну дівчину

Читать на русском

Читать на русском
Повалив, вдарив та намагався зґвалтувати: у Кривому Розі чоловік напав на 16-річну дівчину
Чоловіка затримали

25 травня неподалік парку у Покровському районі Кривого Рогу чоловік напав на 16-річну дівчину. Він повалив її на землю, вдарив по голові та намагався зґвалтувати. Свідками злочину стали перехожі. 

Вони зупинили та утримували гвалтівника до приїзду поліції. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. 

Затриманим виявився 28-річний місцевий житель. Раніше він вже був засуджений за аналогічний злочин та низку інших правопорушень. 

Нападнику повідомили про підозру за 3 частиною статті 15 та 3 частиною статті 152 (зґвалтування) ККУ. Йому обрали запобіжний захід — тримання під вартою. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі пацієнт напав на лікарку “швидкої”. Писали ми й про те, що у Новомосковську чоловік з сокирою напав на комунальників. Також читайте, що у Дніпрі чоловік пограбував та зґвалтував 18-річну дівчину

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.