RU
Головна
Україна
19:08, 22 Березня
Информатор UA

Интро

Одним із найпопулярнішим джерелом для отримання інформації є телеграм-канали. Деякі з них налічують тисячну, а іноді мільйонну аудиторію. Вони публікують різну інформацію, іноді навіть неперевірену, якій довіряють багато людей. Однак із початком повномасштабної агресії деякі телеграм-канали почали публікувати інформацію про ворожі атаки. І таким чином допомагають ворогу краще корегувати свій вогонь. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. У середу, 22 березня в ефірі єдиного телемарафону речник Повітряних Сил Юрій Ігнат зазначив, що адмінам цих телеграм-каналів загрожуватиме кримінальна відповідальність, оскільки вони допомагають ворогу виявити розташування систем української ППО.  Ігнат також зазначив, що багато питань виникає, хто утримує ці телеграм-канали, які в режимі реального часу інформують про рух ворожих ракет та дронів. Речник додав, що деякі канали публікували скріншоти з системи “Віраж-Планшет”. Ігнат наголосив, що це є злочин проти України і вживатимуться відповідні заходи.  Раніше Інформатор повідомляв, чи варто довіряти Telegram-каналам, що інформують про роздачу повісток. Окрім того, писали й ми про те, що СБУ заблокувала Telegram-канали про видачу повісток, чи працює він у Дніпрі. Нагадаємо, що в соціальних мережах розповсюджувався фейк про наступ росіян зі сторони Білорусі.

Повідомляють про рух ракет та безпілотників: в Україні збираються карати адмінів Telegram-каналів — Ігнат

Читать на русском

Читать на русском
Повідомляють про рух ракет та безпілотників: в Україні збираються карати адмінів Telegram-каналів — Ігнат
Неперевіреній інформації можуть довіряти багато людей

Одним із найпопулярнішим джерелом для отримання інформації є телеграм-канали. Деякі з них налічують тисячну, а іноді мільйонну аудиторію. Вони публікують різну інформацію, іноді навіть неперевірену, якій довіряють багато людей.

Однак із початком повномасштабної агресії деякі телеграм-канали почали публікувати інформацію про ворожі атаки. І таким чином допомагають ворогу краще корегувати свій вогонь. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

У середу, 22 березня в ефірі єдиного телемарафону речник Повітряних Сил Юрій Ігнат зазначив, що адмінам цих телеграм-каналів загрожуватиме кримінальна відповідальність, оскільки вони допомагають ворогу виявити розташування систем української ППО. 

Ігнат також зазначив, що багато питань виникає, хто утримує ці телеграм-канали, які в режимі реального часу інформують про рух ворожих ракет та дронів. Речник додав, що деякі канали публікували скріншоти з системи “Віраж-Планшет”. Ігнат наголосив, що це є злочин проти України і вживатимуться відповідні заходи. 

Раніше Інформатор повідомляв, чи варто довіряти Telegram-каналам, що інформують про роздачу повісток. Окрім того, писали й ми про те, що СБУ заблокувала Telegram-канали про видачу повісток, чи працює він у Дніпрі. Нагадаємо, що в соціальних мережах розповсюджувався фейк про наступ росіян зі сторони Білорусі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.