RU
Головна
Область
21:04, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Із початком повномасштабної війни чоловік протягом декількох місяців працював на спецслужби рф. Колаборант систематично ділився інформацією про критичні об’єкти, позиції військових у Запоріжжі та Дніпропетровській області. Його затримали у Нікопольському районі. Шанувальнику “руського міра” загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури в Дніпропетровській області. За версією слідства, за допомогою месенджерів Viber та Telegram колаборант спілкувався зі спецслужбами рф. З лютого по червень він передав ворогу різну інформацію про критичні об’єкти, техніку, переміщення українських військ, а також корегував ракетні обстріли.  Під час обшуків у колаборанта вилучили мобільний телефон. Наразі чоловік перебуває під вартою. Наразі обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом держзради (частина 2 статті 111 Кримінального кодексу України). Колаборанти у Дніпропетровській області Правоохоронці вже не перший раз затримують прихильників “руського міра” на Дніпропетровщині. Наприклад, двоє мешканців Павлограда, які за походженням росіяни, глорифікували ворога у соціальних мережах. Окрім того, колаборанти чекали на прихід “руського міра” та визволення від "нацизму".  Також СБУ затримала брата олега царьова михайла, колишнього народного депутата. Окрім того, він являвся одним з лідерів проєкту “новоросія”. Нещодавно він заявив, що хоче на обмін в рф. Окрім того, випадок колабораціонізму трапився у Кривому Розі. Один із місцевих мешканців підтримував у соцмережах дії агресора.

Працював на спецслужби рф: у Дніпропетровській області затримали колаборанта

Читать на русском

Читать на русском
Працював на спецслужби рф: у Дніпропетровській області затримали колаборанта
Колаборанту загрожу довічне ув'язнення

Із початком повномасштабної війни чоловік протягом декількох місяців працював на спецслужби рф. Колаборант систематично ділився інформацією про критичні об’єкти, позиції військових у Запоріжжі та Дніпропетровській області. Його затримали у Нікопольському районі.

Шанувальнику “руського міра” загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу прокуратури в Дніпропетровській області.

За версією слідства, за допомогою месенджерів Viber та Telegram колаборант спілкувався зі спецслужбами рф. З лютого по червень він передав ворогу різну інформацію про критичні об’єкти, техніку, переміщення українських військ, а також корегував ракетні обстріли. 

Під час обшуків у колаборанта вилучили мобільний телефон. Наразі чоловік перебуває під вартою. Наразі обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом держзради (частина 2 статті 111 Кримінального кодексу України).

Колаборанти у Дніпропетровській області

Правоохоронці вже не перший раз затримують прихильників “руського міра” на Дніпропетровщині. Наприклад, двоє мешканців Павлограда, які за походженням росіяни, глорифікували ворога у соціальних мережах. Окрім того, колаборанти чекали на прихід “руського міра” та визволення від "нацизму". 

Також СБУ затримала брата олега царьова михайла, колишнього народного депутата. Окрім того, він являвся одним з лідерів проєкту “новоросія”. Нещодавно він заявив, що хоче на обмін в рф. Окрім того, випадок колабораціонізму трапився у Кривому Розі. Один із місцевих мешканців підтримував у соцмережах дії агресора.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.