Придніпровськ без опалення: у Лівобережній адміністрації назвали дату повернення тепла

Придніпровськ без опалення: у Лівобережній адміністрації назвали дату повернення тепла
Коли в будинках Придніпровська знову буде тепло

У Дніпрі жителі житлового масиву Придніпровськ залишилися без опалення. Представники Придніпровської ТЕС повідомляли, що пошкодження, які призвели до проблем 21 лютого, виявилися надто складними, і на відновлення піде щонайменше два тижні. Водночас, за новими даними, відновити теплопостачання жителям Придніпровська обіцяють орієнтовно 7 березня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Лівобережну адміністрацію Дніпра.

У мережі теплопостачання намагаються підтримувати температуру, яка необхідна для уникнення несправностей. Проте, її недостатньо, аби в домівках людей було тепло. 

Наразі тривають ремонтні роботи. Орієнтовно, закінчити основну їх частину мають 7 березня, що дозволить знову повернути людям тепло. Ситуацію контролює керівництво ДТЕК. У випадку змін мають повідомити додатково. 

Нагадаємо, де у Придніпровську розгорнули намети для обігріву мешканців. Також у Дніпрі 24 лютого на низці вулиць відключили воду. Крім цього читайте, кому в Дніпрі “відрізатимуть” воду з 24 лютого за борги.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube